Кращі ворожіння на День Андрія

13 грудня українці відзначають день святого Андрія. З давніх часів з 12 на 13 грудня дівчата ворожать на своїх суджених. Примітно те, що гадати можуть тільки дівчата і жінки. 

Ворожіння на Андрія — імена на папірцях

Дівчатам знадобиться таз з водою, горіхова шкаралупа, невеликі листочки паперу з чоловічими іменами і недогарок свічки. У шкаралупі необхідно закріпити свічку, запалити її і встановити посередині таза. За його краях розмістити листочки з іменами і чекати, до якої з них попливе «човник» зі свічкою. В результаті можна дізнатися ім’я майбутнього чоловіка.

Ворожіння на Андрія — коли зустріч з судженим

У ніч на Андрія Первозванного потрібно, примовляючи «Суджений-ряджений, прийди і утрісь», вивісити за вікном білий рушник. Якщо на ранок воно буде вологим, значить, в новому році відбудеться зустріч з коханим і відбудеться весілля.

Ворожіння в ніч на святого Андрія на сон

Потрібно взяти гребінець і покласти його перед сном під подушку зі словами: «Суджений-ряджений, прийди і причеши мене». Якщо уві сні привидиться хлопець, значить, він і стане обранцем дівчата.

Ворожіння на Андрія перед сном по хлібу

Після вечері дівчині потрібно сховати під подушку скоринку хліба і при цьому вимовити слова: «Суджений, приходь, нагодую тебе». Хто вночі присниться дівчині, той і її суджений.

Ворожіння на Андрія на воску

Для цього гадання знадобиться свічка і вода. Потрібно подумати про свою долю, а потім в миску з холодною водою налити розтоплений віск зі свічки. За вигадливим формам застиглого воску судять про те. що чекає в майбутньому.

Ворожіння на Андрія на картах

З колоди карт потрібно відокремити всіх королів і на кожного згадати можливого нареченого. Потім покласти їх під подушку, а вранці навмання дістати одну карту. Хто попався під руку, у того більше шансів стати нареченим.

Ворожіння на день святого Андрія на цибулинах

Напередодні Андріївської ночі потрібно написати по одному чоловічому імені на декількох цибулинах. Потім поставити їх в ємність з водою. Яка цибулина проросте першої, то ім’я і стане долею.

Ворожіння на Андрія по імені судженого

В ніч з 12 на 13 грудня потрібно вийти на вулицю і запитати ім’я у першого зустрічного, обов’язково незнайомого, перехожого. Яке буде у нього ім’я — таке і у нареченого. Звичайно, зараз страшнувато так робити, але можна спробувати не поодинці.

Дякуємо: bdzhola.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com