Живописне італійське містечко шукає собі жителів, яким ще й заплатять!

Нікола Гатта хоче повернути Кандела, маленькому середньовічному місту в Апулії, Італія, його колишню славу, коли в ньому налічувалося понад 8 тисяч жителів.

 

 Але сьогодні в місті залишилося всього 2700 осіб — змусивши Гатта витратити кошти міської скарбниці на спробу залучити нових жителів.

Гатта згадує:

 «До 1960-х років мандрівники називали місто «Nap’licchie» («Маленький Неаполь»), тому що його вулиці були перенаповнені подорожніми, туристами, торговцями і закликальниками»

 

Але через економічні проблеми молодь в пошуках роботи і розваг переїхала в інші міста. За словами заступника мера Стефано Башінеллі, одиноким добровольцям, які переїхали в Кандела, буде виплачено 800 євро, подружнім парам — 1200 євро, сім’ям з трьох членів — 1500-1800 євро, а сім’ям з 4-5 чоловік — більше 2000 євро.

 

Щоб претендувати на грошовий стимул, нові мешканці повинні переїхати в Кандела, орендувати там житло і мати роботу з зарплатою не менше 7,5 тисяч євро на рік.

 

Башінеллі каже:

 «Ми не хочемо, щоб люди стікалися сюди, думаючи, що зможуть жити за рахунок доходів міської скарбниці, всі нові мешканці повинні працювати і отримувати дохід»

За словами мера, в містечку вже влаштувалися 6 сімей з північної Італії, а ще 5 подали клопотання про переїзд.

 

Фотограф Франческо Дельвеккіо, який переїхав в Кандела з іншої частини Апулії каже:

 «Тут тихий і простий спосіб життя: немає натовпу, легко переміщатися, немає руху і смогу»

А заступник мера додає:

«У нас не було жодного злочину за 20 років!»

 

При цьому всього в годині їзди від міста знаходяться пляжі Апулії, а місцеві жителі відрізняються завидним здоров’ям.

 

Ця ідея виникла після того, як мер іншого італійського населеного пункту — Борміда, села з 394 жителями в гірському регіоні Лігурія на північному заході Італії — відмовився від аналогічної пропозиції, зробленого ним на початку цього року.

 

Даніеле Гальяно також пропонував заплатити 2 тисячі євро бажаючим переїхати в Борміда, але врешті-решт був змушений просити людей припинити йому дзвонити — після того, як тисячі охочих відгукнулися на його пропозицію.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 30 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*