Жінка з «талим обличчям» відмовилася від операції

Незважаючи на всі проблеми і труднощі, які чинить їй хвороба, жінка відмовилася від запропонованої операції.

Коли Уан Бунмі була ще дитиною, на її обличчі несподівано почали активно утворюватися нарости, що звисають вниз, створюючи вигляд, що обличчя розтануло. З віком масштаби хвороби значно збільшилися: громадянка позбулася очей, а її обличчя звисає нижче плечей. Крім того, їй складно говорити, оскільки рот жінки теж спотворений.

Розтануле обличчя1

Більшу частину свого життя Бунмі прожила на околиці Суріна, а останнім часом знаходиться в Бангкоку. Саме там її вкрай важкий стан помітили медики, коли вона торгувала на вулиці. Лікарі припустили, що таку картину здатний створювати нейрофіброматоз, але точний діагноз може бути поставлений тільки після обстеження. Однак від запропонованої операції з видалення наростів Уан Бунмі відмовилася, зазначивши, що уживається зі своєю хворобою все життя і в такому поважному віці боїться не пережити хірургічне втручання.

Розтануле обличчя2

Розтануле обличчя3

Жінка живе в столиці Таїланду разом зі своєю дочкою, яка піклується про неї і кожен день призводить стареньку торгувати на вулицю за її бажанням. Уан продає квіти і камфорні масла, і її справа приносить прибуток у сім’ю. Жінка дуже вдячна перехожим, які жертвують кошти, і рішуче відмовляється від операції.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 8 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*