Зеленського хочуть втягти у протистояння Трампа і Байдена

У протистояння президента США Дональда Трампа і його головного противника на майбутніх виборах 2020 року Джо Байдена намагаються втягнути Україну і її обраного Президента Володимира Зеленського. Однак команда українського політика намагається тримати дистанцію в питаннях внутрішніх американських конфліктів, – пише TheWashingtonPost.

ВНУТРІШНІ СПРАВИ. Причиною скандалу навколо екс-віце-президента Джо Байдена і його діяльності в Україні після Революції Гідності стала теорія ЗМІ, згідно з якою Байден з особистих міркувань натиснув на українського Президента, щоб той змістив з посади генпрокурора Віктора Шокіна. Мотивом Байдена нібито була спроба припинити українське розслідування проти компанії Миколи Злочевського, в якій працював Хантер Байден – син американського політика.

Але справа в тому, що на момент звільнення Шокіна розслідування цієї справи вже не велося.

Між Трампом і Байденом: навіщо Зеленського втягують у внутрішній конфлікт США

ТЕОРІЯ ЗМОВИ. За цю теорію вхопилися Дональд Трамп і його особистий адвокат Рудольф Джуліані. Він навіть мав намір приїхати в Україну, нібито для того, щоб зустрітися із Зеленським і відновити старе розслідування. Його метою було отримати козирі у передвиборній боротьбі з представниками Демократичної партії США.

Однак Джуліані довелося відмовитися від поїздки. За словами адвоката, він скасував візит «через що в його адресу почалися цькування і звинувачення в пошуку зовнішньої допомоги для впливу на демократів».

САМІ РОЗБИРАЙТЕСЯ. Джуліані стверджує, що в оточенні нового глави України є людина, причетна до зв’язків української сторони і американської Демократичної партії, і спроб Києва вплинути на вибори в США.

Разом з тим, команда обраного українського Президента намагається дистанціюватися від внутрішніх політичних конфліктів Сполучених Штатів. Джерело з оточення Зеленського розповіло виданню, що українська сторона розглядає скандал з Байденом виключно як конфлікт всередині США.

«Це не наша війна», – цитує його газета.

Між Трампом і Байденом: навіщо Зеленського втягують у внутрішній конфлікт США

БЕЗ ТИСКУ. Джерело також повідомило виданню, що Зеленський не має наміру використовувати ситуацію, що склалася, для отримання будь-яких дивідендів від керівництва США, або чинити політичний тиск в Україні заради інтересів Білого дому.

Зеленський також не запрошував Джуліані в Україну через офіційні канали і не давав згоди на зустріч з адвокатом.

Оточення Зеленського має намір «захистити його від втягування в американські конфлікти, щоб не відволікати від порядку денного».

За матеріалами The Washington Post

Поделиться
Висловити своє враження

https://uk.etcetera.media

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com