Затриманий підозрюваний в скоєнні нападу на автобус «Борусії»

В її повідомленні сказано, що 28-річний Сергій В., у якого також є громадянство Німеччини, купив опціон на акції футбольного клубу перед атакою, сподіваючись отримати прибуток.

Три вибухи прогриміли в Дортмунді минулого вівторка, коли автобус з гравцями їхав на стадіон, де «Боруссія» повинна була зустрітися з «Монако». В результаті був поранений іспанський захисник дортмундців Марк Бартра, а матч відкладений на добу.

Підозрюваного звинувачують у замаху на вбивство, нанесенні тяжких тілесних ушкоджень і здійсненні вибуху, повідомила прокуратура.

Картинки по запросу теракт боруссія автобус

За повідомленням прокурорів, підозрюваний в день атаки купив опціон на 15 тисяч акцій клубу на кошти від кредиту, отриманого за тиждень до цього.

«Якби акції дортмундської» Боруссії «істотно подешевшали, його прибуток могла в кілька разів перевищити первинне вкладення», — повідомила прокуратура, додавши, що до такого падіння паперів могла привести серйозна травма або загибель когось із гравців.

Питання безпеки — один з головних напередодні парламентських виборів в Німеччині 24 вересня, за підсумками яких канцлер Ангела Меркель сподівається домогтися переобрання на четвертий термін.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 1 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*