Затримали двох кримськотатарських активістів

СІМФЕРОПОЛЬ/АК’МЕСДЖИТ (QHA) —

В окупованому Криму в Білогірську та Старому Криму пройшли обшуки в будинку кримськотатарських активістів, в результаті чого їх затримали. Про це повідомило громадське об’єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

10:50. У так званому Білогірському районному суді сторону захисту Кемала Сеітьяєва представлятимуть громадські захисники Різа Ізетов, Гафар Аблякімов та Енвер Талібов.

10:45. Біля так званого Кіровського районного суду зібралися активісти підтримати Гірая Куламетова.

10:42. Активісти та громадські захисники зібралися в будівлі підконтрольного Кремлю Білогірського районного суду, де скоро має початися розгляд справи Кемала Сеітьяєва.

10:26. Кемала Сеітьяєва везуть до «суду». У Білогірському РВВС на нього склали адміністративний протокол і відразу повезли на «судове» засідання.

10:05. До Гірая Куламетова в будівлю РВВС нікого не пускають: ні батьків, ні правозахисників. За попередніми даними, зараз на нього складають адміністративний протокол.

10:00. До Кіровського РОВД приїхали поняті, які були присутні під час обшуку в будинку кримськотатарського активіста Гірая Куламетова.

9:56. З’явилося відео прибуття Кемала Сеітьяєва до Білогірського «РВВС».

8:45. Кемала Сеітьяєва доправили до так званого РВВС Білогірська.

8:40. «Суд» у справі Гірая Куламетова відбудеться у смт. Кіровське о 12:00. Біля будівлі суду зібралися активісти.

— За попередніми даними, обшук проходить у Кемала Сеітьяєва. Він є пікетником 14 жовтня 2017 року, сказано у повідомленні.

Силовики відвезли активіста до так званого суду. Його звинувачують у поширенні в соціальних мережах «екстремістських матеріалів».

У Старому Криму у Гірая Куламетова відбувся обшук. Куламетов один з пікетувальників 14 жовтня 2017 року і бере активну участь у суспільному житті свого народу. Приблизно о 8.15 за місцевим часом Гірая відвезли силовики. Родичі повідомили, що понятих на обшук силовики привезли з собою. «Суд» над кримським татарином відбудеться о 12:00 в смт. Кіровське. Біля будівлі «суду» вже зібралися активісти, щоб підтримати затриманого.

QHA

Дякуємо: qha.com.ua

(Visited 5 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*