Замучила денна сонливість? Ми знаємо 5 способів від неї позбутися!

Практично кожна людина хоча б раз у житті стикався з денною сонливістю. Для деяких з них це реальна проблема, так як може заважати повсякденній роботі, догляду за дітьми і навіть розваг. Боротися з нею цілком реально і сьогодні ми розповімо, як впоратися з цією проблемою.

По-перше, потрібно спати вночі достатню кількість годин. Це очевидне рішення проблеми, яке може позбавити від бажання подрімати в денний час. Дорослим необхідно спати не менше семи годин, а дітям – дев’яти. Перш ніж лягати спати, приберіть від ліжка все, що заважає. Ліжко потрібне тільки для сну, але ніяк не роботи, ігор або перегляду фільмів за ноутбуком.

По-друге, почніть привчати себе до певного часу пробудження. У тому числі це стосується і вихідних днів. Випадково встановлений час може вас більше розчарувати, ніж привести до якісного пробудження. Правда, засипати краще в той час, коли вас дійсно хилить до сну.

По-третє, обов’язково встановіть режим харчування. Їсти потрібно в строго певні години, так як це допоможе в загальному скласти грамотний розклад дня.

По-четверте, не лягайте спати в кінці робочого дня. Цією звичкою страждають багато дорослих, так як надто втомлюються і хочуть відпочити після буднів. Але це означає, що ви будете мати проблеми з засипанням.

І наостанок, уникайте алкоголю перед сном. Багато хто думає, що алкоголь допомагає заснути, але фактично він позбавляє вас глибокого сну, який необхідний для того, щоб відчувати себе добре відпочившим. Коли вночі вплив алкоголю буде пропадати, ви, ймовірно, будете прокидатися знову.

Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 1 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*