Загадка, яка кому завгодно розширить межі свідомості

Щоб обдурити мозок, досить обдурити очі. Але іноді все відбувається рівно навпаки: ми самі обманюємо свої очі, свій мозок і себе заодно, коли намагаємося абстрагуватися і відмітаємо частину реальності, зводячи побачене до шаблону, простого для розуміння.

Це, безсумнівно, корисне вміння, але для вирішення цієї загадки ми пропонуємо вам відкрити ширше очі і відкинути звичні правила.

Скільки кругів ви бачите на картинці?

Круги

Гарненько подумали? Не впевнені – думайте ще.

Хочете перевірити свою відповідь? Тоді ось вірний результат:

 Круги1

Тепер подивимося, наскільки добре ви дотримувалися наших порад.

Відповідь: 16

Ви побачили те, що очікували побачити, як і добра половина користувачів Інтернету. Швидше за все, ви ніколи не заглядали в шафу в пошуках Нарнії.

Відповідь: 17

Ви дуже точно підмітили цю маленьку деталь в центрі. Однак до сих пір не вийшли за рамки звичного сприйняття. Якщо пряму лінію можна провести всього через дві точки, то що потрібно колу, щоб вважатися кругом?

Відповідь: 20

Ви ж зрозуміли, що ми спеціально не користувалися своїм фірмовим шрифтом, щоб тільки підловити вас? Але у нас не вийшло. Однак і ви побачили не всі.

Відповідь: 26

Вийшли ви за рамки зображення чи ні — неважливо, за рамки звичного вийшли точно. Коли іншим потрібні неспростовні факти, вам вистачає тільки натяку на можливість. Це видає вас як людину з відмінною уявою і готовністю слідувати своєму чуттю.

Відповідь: 29

Браво! Ми хотіли, щоб ви вийшли за рамки звичного. І у вас це блискуче вийшло. Там, де більшість людей бачить будинок на дереві, ви бачите міст у Терабітію; де інші бачать руїни, ви — лабіринт Фавна; де інші бачать ящик Пандори, ви — надію.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 14 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*