Як зволожити обличчя взимку

У холодний період року підвищується чутливість шкіри обличчя, на її поверхні з’являється стягнутість, сухість, лущення. Щоб цього уникнути, для якісного зволоження шкіри обличчя взимку, додержуйтеся наступних рекомендацій:

1. Дотримуйтеся грамотного питного режиму.

2. Використовуйте щадні миючі засоби без вмісту спирту. Щоб ваш гель, пінка або бальзам для вмивання не пошкоджував захисний бар’єр шкіри, вибирайте засоби з рН у межах 5,5-7,0.

3. Вибирайте зволожуючий крем, який містить компоненти гідроліпідної мантії або інгредієнти, з яких вони можуть синтезуватися. У складі шукайте цераміди, фосфоліпіди, олію ши, мигдалю, лляну олію, ніацинамід і молочну кислоту.

4. Важливо: наносіть косметичні засоби за 20-30 хвилин до виходу з дому, щоб корисні компоненти встигли повністю впитатися.

5. Не забувайте про професійний догляд. Зволожити шкіру обличчя взимку можна, записавшись на біоревіталізацію – внутрішньошкірне або підшкірне введення препаратів на основі гіалуронової кислоти. Вона глибоко зволожує шкіру, дозволяє утримувати вологу в клітинах, тим самим запускаючи процес омолодження, і повертаючи пружність та еластичність.

Дякуємо: bdzhola.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com