Храм жіночих грудей: в Японії створили нову «святиню»

Ласкаво просимо в японський храм, присвячений виключно жіночим грудям. Розташований біля підніжжя гори Коя-сан в маленькому поселенні Кудояма, храм Дзісон-ін — напевно, одне з найбільш унікальних буддійських святилищ в Японії.

 2

4

Зовні храм не відрізняється від будь-якого іншого. Але як тільки ви увійдете, внутрішнє оформлення нагадає про те, що ви перебуваєте в по-справжньому особливому місці. Всередині можна знайти тисячі дерев’яних табличок з грудьми, зробленими з поролону і тканини, пластику або фарби.

 5

6

Спочатку храм Дзісон-ін був побудований як вхід на священну гору Коя-сан. Але одного разу сюди прийшов лікар з особливою молитвою за одну зі своїх пацієнток, що страждала від раку грудей, і в храмі почалися зміни. Лікар попросив дозволу принести в храм підношення у вигляді грудей. Служителі погодилися, і незабаром народилася нова традиція.

 7

8

З моменту появи тієї першої пари грудей люди зі всієї країни стали приїжджати в храм, щоб додати свої міні-груди до підношень. Деякі відвідувачі моляться за здорову вагітність, а інші просять богів про стабільну лактацію або про лікування від раку грудей.

 9

Традиція трохи дивна, але суть її просто прекрасна. Ось тільки виникає питання: який відсоток цих табличок тут виявився разом з молитвою про збільшення або зменшення грудей? Напевно такі молитви дуже поширені серед прихожан цього храму.

До речі, у Дніпрі встановили «пам’ятник сідницям».

Джерело

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 30 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*