Всього один продукт захистить і позбавить від карієсу

Належна профілактика дозволить вам позбавитися від таких проблем, як карієс. Всього один продукт може бути дуже ефективний у боротьбі зі страшним захворюванням. У цьому матеріалі ми розповімо, що це за чудодійна їжа!

Вчені провели дослідження, щоб з’ясувати, що допоможе захиститися від карієсу. Виявилося, що регулярне вживання сиру допоможе зміцнити зуби, причому як дітей, так і дорослих. В останньому експерименті взяли участь майже сотня осіб. Вік учасників починався з 12 років.

В рамках наукової роботи експерти оцінювали рівень рН в порожнині рота при вживання різних сортів сиру. Перевірка проходила в два етапи: у добровольців брали аналізи до прийому сиру або молока і після. Трьом групам давали один з продуктів, після чого учасники експерименту повинні були полоскати рот водою для чистоти експерименту.

В результаті було виявлено, що відмітка pH нижче 5,5 збільшує ймовірність утворення запалення в роті і розвитку карієсу. Руйнування емалі зубів запобігає тільки сир. Причому ефективний в боротьбі з проблемою сир твердих сортів.

Напевно, кожній дитині хотілося в дитинстві позбутися назавжди від такої необхідності як чищення зубів. Будучи дорослими, ми розуміємо, що це збереже нашу посмішку красивою і здоровою. Тому кожен ранок і вечір вирушаємо до раковини. Однак цій набридливій процедурі може незабаром прийти кінець.

До речі, ви будете здивовані, але є дуже багато звичок, на які ми не звертаємо особливої уваги, хоча при цьому вони можуть завдати шкоди здоров’ю. Наприклад, до них відноситься звичка скреготати зубами. Вона призводить до того, що зуби просто стираються.

Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 7 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*