«Він вдає, що йому не боляче»: Три відео, що допомагають зрозуміти, кого вітати на День Захисника

До Дня захисника України державним коштом було знято цикл відеороликів «Завжди на захисті», що розповідають про атовців, які повернулися з війни

Depo.Життя

Сьогодні 20:00

ФОТО: depo.ua

Серію роликів для Міністерства оборони України та Збройних Сил України було знято за підтримки Мінінформполітики командою приватної телестудії GOODMDIA.

В міні-історіях розповідається про бійців АТО очима їхніх дітей та через їхні спогади. Тато повертається додому. Він не хоче розповідати про війну і запевняє, що в нього все добре, хоча час від часу його бентежать спогади і дошкуляють старі рани. Дитина бачить, що її батько іноді буває збентежений, що йому болить на душі і дошкуляють старі рани, але впевнена, що він — герой.

«Батько ніколи не хоче розказувати мені про війну. Каже, мені це не треба. Інколи, коли він раптом хапається за плече, він я знаю, вдає, що йому не боляче. І каже нам з мамою: «все нормально»…»

[embedded content]

«Коли ми з мамою зустрічали тата звідти, падав дощ. А потім вдарила гроза і тато різко накрив мене собою. «Тато, та це ж грім, я не злякалась!» «Так, це не страшно», прошепотів тоді тато…»

[embedded content]

«Тато ніколи не говорить з нами про війну. Та й у військовій формі я бачив його тільки раз. Він кудись поспішав, похмурий, він майже не говорив ні з мамою, ні зі мною…»

[embedded content]

Знімаються в відеороликах справжні ветерани АТО. Наприклад, поет Патрік Орішко. Зараз він працює в Нацполіції.

Він поділився світлинами зі зйомок на своїй сторінці.

І ще трохи фото знімального процесу від творців відео.

Олександр Хаджинов — майданівець, доброволець, а тепер боєць Національної гвардії України знявся в головній ролі в ролику про грім.

Відео глядачам сподобалися. В коментарях пишуть, що відео пробирає до сліз і зазначають, що «нарешті Мінстець витратив державні гроші на щось путяще».

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Дякуємо: depo.ua

(Visited 13 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*