Відверто: 5 казусів, які траплялися під час сексу

А секс, під час якого відбувається щось до сліз забавне, стає удвічі незабутнім.

Ми зібрали розповіді звичайних жителів Америки, які поділилися своїми життєвими історіями про незручні ситуації під час сексу. Їх досвід дозволить вам зрозуміти, що у вас все було не так вже й погано.

Курйози секс3

***

«Мені було трохи за 20 і я як раз закінчувала курси масажу. Я попросила друга зробити мені з дерева масажний стіл. Після того, як він мені приніс стіл (до речі, я до сих пір ним користуюся), я вирішила сходити з ним на парочку побачень. І ось одного разу я до нього зайшла, він відійшов на деякий час, а мені довелося чекати його в вітальні. Коли він повернувся, він був одягнений в гумовий костюм горили і хотів, щоб я нанесла на нього трохи масла і може щось ще, я не впевнена, так як мене це застало зненацька», — Меган, 39 років.

***

«Через кілька років після розставання, я займався любов’ю з колишньою дівчиною. Вона видавала дуже гучні звуки, а її сусідки по кімнаті були вдома. Я сказав їй вкусити мою руку — вона вкусила. Закінчилося все шістьма швами», — Адам, 32 роки.

Курйози секс2

***

«В якості прелюдії мій колишній весь час лоскотав мене. Мені здається, йому подобалося як я звивалася, коли він це робив. Я завжди йому говорила, що ненавиджу це: я занадто чутлива і втрачаю контроль над собою в такі моменти. І ось одного разу коли він був на мені і лоскотав мене, я, втративши контроль, вдарила його коліном по найчутливішому місцю. Це була чиста випадковість, я не хотіла, клянусь!», — Сара, 48 років.

Курйози секс1

***

«У нас був романтичний вечір: шампанське у ванній, свічки і все що треба. Я відкинувся трохи, щоб розслабитися і раптом вона подивилася на мене великими очима повними шоку… Моє волосся загорілося, вона різко смикнула мою голову під себе, і в воду… Кунілінгус чемпіона, що тут скажеш!», — Девід, 26 років.

***

«Може це і не самий незграбний момент, але я ніколи не забуду той випадок, коли вирішила проковтнути, а сперми було так багато, що вона вийшла через ніс. Дивне відчуття, правда», — Габріелла, 25 років.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 738 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*