Відверті зізнання бувалих мандрівників про топові пам’ятки світу

Однак реальність буває така, що, опиняючись в межах тієї чи іншої пам’ятки, доводиться миритися з неминучим — чергами і нестерпним шумом від величезної юрби.

Ми зібрали для вас враження, якими діляться туристи, які подорожують по всьому світу.

«Мона Ліза», Франція

Очікування

Враження

Реальність

Враження1

Розглянути в деталях велике полотно Леонардо да Вінчі не вийде. Навколишня атмосфера створює нездоланний бар’єр, дозволяючи насолоджуватися мистецтвом здалеку. Та й цінителі епохи Відродження з фотокамерами і телефонами зрідка влаштовують справжню тисняву.

Пізанська вежа, Італія

Очікування

Враження2

Реальність

Враження3

Відвідувачі Пізи скаржаться, що в місті нема на що подивитися, крім основну пам’ятку. І туристам дають трохи часу, щоб помилуватися нею. До того ж падаюча вежа не така вже й падаюча. За останні 12 років вона «вирівнялася» майже на 3 см.

Водоспади Ігуасу, Аргентина і Бразилія

Очікування

Враження4

Реальність

Враження5

Рекламні буклети представляють нам захоплюючі картинки з яскравою веселкою від бризок бірюзових потоків і білосніжною піною. Звісно ж, що в тих місцях ніколи не буває похмуро. Але в реальності водоспад здається «брудним», а виною тому вирубка лісів і сильні зливи.

Статуя Христа-Спасителя, Бразилія

Очікування

Враження6

Реальність

Враження7

Найдратівливішим, на думку більшості туристів, при відвідуванні цієї пам’ятки є інші подорожуючі, які намагаються зробити фото в однаковій позі на тлі Христа-Спасителя. Щоб зробити оригінальний знімок, доведеться добряче постаратися.

Музей воскових фігур

Очікування

Враження8

Реальність

Враження9

Про музеї воскових фігур складають легенди, а про окремі експонати навіть знімають фільми. І не дарма! Адже деякі екземпляри з воску вселяють вселенський страх. Туристи часто відзначають, що сильним розчаруванням відвідування будинку воскових фігур назвати не можна. Принаймні там можна зробити купу крутих фото.

Ейфелева вежа, Франція

Очікування

Враження10

Реальність

Враження11

Щоб з комфортом піднятися на саму останню платформу вежі, потрібно 17 євро на одну людину, а також кілька годин вільного часу. А все через величезні черги. Саме тому досвідчені туристи вважають за краще милуватися спорудою здалеку. До речі, багато гостей Парижа відзначають, що вежа виглядає набагато менше, ніж вони уявляли.

Стоунхендж, Англія

Очікування

Враження12

Реальність

Враження13

Стоунхендж — одне з найзагадковіших див світу, відвідати яке мріють мільйони людей. Однак весь містичний ореол руйнують сотні туристів, спеціальні загородження і дороги, що знаходяться в кроковій доступності від кам’яної споруди.

Статуя Свободи, США

Очікування

Враження14

Реальність

Враження15

Купуючи квиток на острів в Нью-Йоркській бухті, можна розраховувати на прогулянку по околицях статуї Свободи, а також відвідування музею всередині її п’єдесталу. Потрапити в найвищу точку огляду — в корону з вікнами — можна лише за попередньою броні. На бронь існують обмеження: максимум 4 людини на 1 замовлення.

Карнавал в Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Враження16

Яскраві фарби, колоритні хлопці і дівчата, заводна бразильська музика — це ті деякі слова, якими можна описати карнавал в Ріо-де-Жанейро. Але прекрасне почуття ейфорії швидко змінюється роздратуванням від галасливої ​​юрби, людей, що розмовляють чужою мовою, і супровідного дію акомпанементу.

«Міст хоробрих людей», Китай

Очікування

Враження17

Реальність

Враження18

Щорічно десятки тисяч туристів приїжджають в околиці китайської провінції Хенань, щоб випробувати себе на міцність. «Міст хоробрих людей» розташований в горах на висоті 180 метрів. За розповідями мандрівників, їх головним розчаруванням є власний страх. Погодьтеся, дуже неприємно здолати багатокілометровий шлях до скляного мосту, щоб так і не подолати його 68 заповітних метрів.

Велика Китайська стіна, Китай

Очікування

Враження19

Реальність

Враження20

За останні кілька десятиліть «візитна картка» Китаю кілька разів піддавалася реставраційним роботам. Причому останні з них стали причиною обурення китайських громадян — 8-кілометрову ділянку стіни залили бетоном, знищивши первозданну красу об’єкта Всесвітньої спадщини. Втім, і самі туристи, а також корінні жителі нерідко попадаються на крадіжці цегли зі стіни.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 57 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*