Відео, як нардеп Геращенко вилизує тарілку у ресторані, шокувало українців: відео

Відео виклав колишній заступник голови адміністрації президента Януковича Андрій Портнов:

«Встановив оперативний контроль над депутатами Народного Фронту. У першій половині дня начебто нічого не вкрали — були зайняті вишуканим стравою».

Як можна побачити на відео, спочатку Геращенко їсть, як годиться. Але закінчуючи прийом їжі, відкладає палички в сторону, і починає вилизувати тарілку язиком.

Згодом нардеп пояснив свої дії так:

«У вересні цього року мене запросив на дружній обід заступник посла Японії в Україні, мій хороший знайомий, Мічіо Харада. Зустріч заступник посла Японії призначив в ресторані східної кухні «Бао». На зустрічі з японським дипломатом ми обговорили проблеми відновлення територіальної цілісності України, напрямки допомоги Японії в справі реформування правоохоронних органів нашої країни. Я люблю східну кухню. А одна страва була особливо смачною. Помітивши це, японський дипломат розповів, що в Японії, де не прийнято використовувати хліб для вимочування смачного соусу, вважається знаком особливої ​​поваги до кухаря, коли тарілка після обіду залишається вичищеною до блиску. І в японській традиції це не вважається непристойним.

Мені нема чого соромитися. Я поважаю традиції різних дружніх Україні націй. А Андрію Портнову рекомендую вивчати літературу про смачну і здорову їжу, про смаки і звичаї різних народів світу. З метою освіти Андрія Володимировича завтра ж вишлю йому в Москву за адресою вул. Луб’янка, 2, Головне управління Федеральної служби безпеки РФ, кілька таких книг про смачну і здорову їжу. Ваш куратор вам їх передасть».

Джерело

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 50 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*