Ви курите? Будьте певні, що у майбутньому ви станете шизофреніком – вчені

Фінські вчені довели прямий зв’язок між курінням і впливом шкідливих речовин на нервову систему.

Вчені з фінської академії наук з’ясували, що всього 10 сигарет в день можуть спровокувати розвиток важких психічних розладів. До групи ризику потрапили люди, які почали палити ще в юності — на думку фінських вчених, часте і тривале куріння не тільки позначається на стані органів травлення і серцево-судинної системи, але і провокує незворотні зміни в головному мозку і нервовій системі.

 

Протягом декількох десятків років вчені спостерігали за шістьма тисячами людей, що проходили регулярний медичний огляд. В рамках дослідження респонденти не тільки розкривали деталі харчування і способу життя, а й ділилися з вченими та медиками відомостями про наявність / відсутність шкідливих звичок, проблем зі сном або нервові зриви.

За даними вчених, збої в роботі нервової системи, викликані регулярним отруєнням організму, можуть переходити в тимчасові неконтрольовані «відключення» — психічні зриви, результатом яких можуть стати важкі захворювання, такі як біполярний афективний розлад, шизофренія і деменція.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 6 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*