Вчені з’ясували, коли людей частіше «тягне на секс»

Чоловіки і жінки найбільше цікавляться сексом на Новий рік і Різдво. До такого висновку прийшли вчені з Університету Індіани, опублікувавши результати свого дослідження в журналі Scientific Reports.

Дослідник Луїс Роха робить висновок:

«Новорічні свята можуть породжувати особливий колективне настрій, який, по всій видимості, пов’язаний з підвищеною народжуваністю. Можливо, це пояснюється тим, що під час цих свят дорослі часто дарують подарунки дітям, що спонукає їх замислюватися про продовження роду і змушує серйозніше ставитися до своєї сім’ї і сімейних справ».

 

Так, дослідники проаналізували декілька мільйонів записів користувачів з 130 країн в соцмережах і пошукові запити за 2004-2014 роки, щоб з’ясувати в який період року люди найчастіше цікавляться сексом.

Як з’ясувалося, згадка сексуальних зв’язків відчутно зростала в дні значущих свят — як світських, так і релігійних, а через дев’ять місяців спостерігалося підвищення народжуваності.

 

Так, найбільший сплеск інтересу до сексу в християнських країнах спостерігається в переддень Різдва і Нового року, а в мусульманських — після Ураза-байраму.

При цьому вченим не вдалося знайти відмінностей в інтересі до сексу і продовження роду між жителями Південної і Північної півкуль. Це, на думку дослідників, говорить про те, що даний феномен носить виключно соціальний характер і ніяк не пов’язаний з кліматом, положенням Землі на орбіті і іншими природними факторами.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 8 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*