Вчені пояснили, чи потрібно випивати 8 чашок води в день

Багато хто чув, що вживання 8 чашок води в день позитивно відбивається на здоров’ї: від зменшення маси тіла до поліпшення зовнішнього вигляду шкіри (появи сяйва). Багато хто також вважає, що це міф. До сих пір не розроблені офіційні рекомендації щодо того, скільки води слід вживати в день.

За даними Центрів з контролю і профілактиці захворювань (US Centers for Disease Control and Prevention), США, здоровим людям слід пити достатньо рідини при появі спраги, а також під час прийому їжі. Потреба організму у воді збільшується в жарку погоду або при потовиділенні під час фізичного навантаження.

Відомо, що вживання води та інших напоїв важливо для здоров’я нирок, оскільки може знижувати ризик розвитку ниркових захворювань. Австралійські вчені довели, що у особи, які випивають понад 13 чашок води в день, такий ризик значно знижується.

Дослідження, проведене фахівцями Університету Джонса Хопкінса (Johns Hopkins University), США, показало, що ризик порушення роботи нирок знижується при зменшенні жирових відкладень на животі і скорочення споживання мінерального фосфору. Хоч цей мінерал має важливе значення для здоров’я кісток, його надлишок може бути шкідливий для інших органів.

Білки тваринного і рослинного походження природно містять органічний фосфор. А в запакованих продуктах і промислових напівфабрикатах міститься велика кількість неорганічної форми цього мінералу, оскільки його використовують як консервант.

Щоб зберегти здоров’я нирок, слід уникати вживання продуктів з високим вмістом неорганічного фосфору і випивати достатню кількість рідини. Вчені підкреслили, що воду можна пити не тільки в чистому вигляді. Супи, кава, чай, компоти та інші напої також корисні для підтримання водного балансу. Вживання рідини слід регулювати відповідно до потреби організму, а про нестачу води повідомить спрага.

Джерело

Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 6 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*