В освітньому законі України зробили виключення для мов ЄС, — Клімкін

У новому законі України «Про освіту» чітко прописані виключення для мов Європейського Союзу

Depo.Влада

Сьогодні 13:26

ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час брифінгу за результатами зустрічі із його румунським колегою в Бухаресті, передає Depo.ua.

«Ідея цього закону в тому, щоби побудувати можливість навчання додатково ряду предметів українською. Яким чином це буде здійснюватися? Для цього, звичайно, потрібен механізм імплементації закону. Вже на сьогодні в законі ми зробили виключення для мов Європейського Союзу. Предмети можуть також вивчатися мовами ЄС. Це чітко прописано в освітньому законі», – наголосив Клімкін.

Нагадаємо, Румунія готова до відкритого діалогу з Україною щодо освітнього закону.

Довідка: 5 вересня Верховна рада України схвалила новий закон «Про освіту», а вже 25 вересня його підписав президент України Петро Порошенко.

У Польщі, Румунії, Угорщині, Греції, Болгарії висловили стурбованість у зв’язку з нормами цього закону, що стосуються мови навчання представників національних меншин України.

Водночас уряд Угорщини заявив, що блокуватиме всі подальші рішення ЄС, спрямовані на зближення Є з Україною, а згодом голова МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що на наступному засіданні Ради ЄС Угорщина ініціює перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Вже 11 вересня Угорщина пригрозила Україні економічними санкціями з боку ЄС через освітню реформу.

12 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи провела термінові дебати щодо нового закону України про освіту і опублікувала повний текст резолюції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Дякуємо: depo.ua

(Visited 22 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*