В Одесі бійці АТО святкують День добровольця

ОДЕСА (QHA) —

Сьогодні, 14 березня, в Одесі святкують День добровольця. Декілька десятків одеситів та бійців АТО зібралися у міському саду біля вулиці Дерибасівської, щоб відзначити цей день святковою програмою.

— Хочу сьогодні подякувати усім тим, хто добровільно став на захист цілісності України, усім тим, хто до цих пір не втомився робити цю нелегку справу, усім тим, хто займається забезпеченням добровольців, — каже керівник одеського відділення «Правого сектора» Тетяна Сойкіна.

У міському саду розташувалася виставка фронтової фотографії «Неоголошена війна», на якій представлені фото із соціальних мереж і фоторепортажі із зони АТО. Також у вуличній експозиції представлена ​​колекція артефактів війни, зібраних волонтерами та військовими — снаряди, ракети від «Градів», гранати, міномети, каски, предмети амуніції та інші смертоносні предмети, часто спотворені від розривів і влучень осколків.

Також у програмі Дня добровольців в Одесі — змагання з армреслінгу, конкурси та акустичний концерт Святослава Бойка, лідера рок-гурту «Широкий Лан».

Організатори заходу — «Об’єднання Добровольців Одещини».

Відзначимо, на сьогоднішній сесії депутати Одеської обласної ради підтримали рішення про виділення коштів на допомогу сім’ям учасників бойових дій у зоні АТО. Йдеться про внесення змін до програми «Соціальний захист населення в Одеській області» на 2018 — 2020 рр. Зміна передбачає виділення 9 мільйонів 368 тисяч гривень на допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям. Як зазначили депутати під час сесії, ця програма ще зазнає змін в області розподілу коштів і пайків для ветеранів.

Нагадаємо, 17 січня 2017 року депутати Верховної Ради України проголосували за встановлення Дня українського добровольця. Тепер цей день відзначається в Україні 14 березня. Саме цього дня у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон у Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

QHA

Дякуємо: qha.com.ua

(Visited 4 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*