В Мережі продають копію паспорта Януковича за 450 євро

Зокрема, в інтернеті є оголошення про продаж завіреної копію паспорта Януковича, пише «КП в Україні».

На папері видно номер документа, фото, а також синій штамп «Відповідає оригіналу». Ціна – 450 євро.

Автор у тексті пояснює — товар тільки для колекції. Але звідки взагалі взялася ця папір?

«Це дійсно копія оригіналу. Я її теж одного разу придбав, тільки на інтернет-аукціоні. Коли починалася передвиборна кампанія в президенти за Ющенка, оформлялося юридична справа, звідти ці копії», — розповів продавець.

Також у Києві знайшли не менш оригінальну пропозицію — продавець з Києва на продаж виставив горілку «Так!» 2004 року за 300 доларів. На пляшці з трьох сторін наклейки, що нагадують події Помаранчевої революції. Ось на зображенні махають руками натовпі Юлія Тимошенко з Олександром Морозом і Віктором Ющенком. На іншому — Ющенко з Володимиром Кличком і Русланою, з підписом «Нас не подолати». Сам автор каже, що йому цю пляшку подарували. Хотів її зберегти, щоб побачили діти, онуки, але все ж вирішив розпрощатися з «раритетом».

«Це оригінал. Коли Ющенко виграв вибори, випустили 100, максимум 1000 таких пляшок. Їх більше не зустрічав. Цю горілку подарували, потім її залишив у себе. Навіть забув, що вона є, але ось знайшов недавно, — зізнається автор оголошення. — Вона запечатана сургучем, пломба зверху. Ціна така, тому що пляшка одна залишилася. Я б її залишив дітям, онукам, але зараз не той час вже»,- розповів виданню продавець.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 22 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*