Україна презентувала новітню «Іскру» для ППО (ФОТО)

Держконцерн «Укроборонпром» вперше продемонстрував передову розробку КП «НВК» «Іскра» — 3D оглядовий локатор 80К6Т», який призначений для видачі цілевказівок засобам протиповітряної оборони

Depo.Війна

Сьогодні 12:42

ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу концерну.

Зазначається, що презентація відбулася на виставці «Зброя та Безпека-2017», що проходить 10-13 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі в Києві.

За наявною інформацією, завдяки цьому радару захисники України зможуть бачити всі повітряні об‘єкти на відстані до 500 км, на всіх висотах, від 0 до більше 40 км. 3D оглядовий локатор 80К6Т може відслідковувати до 500 цілей одночасно. При цьому, можливості розробки «Іскри», завдяки великій зоні огляду по куту місця, до 70 градусів, дозволяють виявляти тактичні та оперативно-тактичні ракети.

У концерні зауважили, що застосування передавача на транзисторних посилювачах потужності, дозволяє в рази підвищити надійність радару. Навіть вихід з ладу декількох з модулів посилювання не призводить до повного вимикання оглядового локатору. Радар 80К6Т створений з урахуванням максимальної мобільності, в тому числі він пристосований для транспортування літаками від ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром». А для розгортання РЛС необхідно всього 10-15 хвилин.

Нагадаємо, в Україні вперше показали на виставці «Зброя та Безпека» систему залпового вогню ZRN-01 Stokrotka.

Більше новин про події в зоні АТО читайте на Depo.Війна

Дякуємо: depo.ua

(Visited 57 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*