У Раді готують звільнення Соболєва

КИЇВ (QHA) —

У Верховній Раді зареєстровано проект постанови №7368 про звільнення нардепа від «Самопомочі» Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету.

Про це свідчить повідомлення на сайті парламенту. З відповідною ініціативою виступили 12 депутатів — 5 з фракції БПП, 3 з «Опозиційного блоку», 2 з «Народного фронту», 1 з «Радикальної партії» і 1 — з групи «Відродження».

Мета прийняття проекту акта відновити задовільну роботу комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції законним, прозорим і суспільно відповідальним способом, йдеться у пояснювальній записці до проекту.

Автори зазначили, що Соболєв відкликається з посади голови комітету «у зв’язку з незадовільною роботою».

Разом з тим сам Соболєв на своїй сторінці в Facebook виставив фотографію зі своєю дружиною, журналісткою Марічкою Падалко, яка прийшла підтримати чоловіка.

Нагадаємо, вчора на засіданні парламентського комітету з питань протидії корупції главу комітету Єгора Соболєва зняли з посади.

Раніше на засіданні парламентського комітету з питань протидії корупції народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, «Народного фронту» і «Відродження» ініціювали процедуру відставки свого колеги від «Самопомочі» Єгора Соболєва.

QHA

Дякуємо: qha.com.ua

(Visited 3 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*