У НАБУ розповіли, на що Мартиненко витрачав гроші

Як пише «УП»,  про це йдеться у повідомленні НАБУ, оприлюдненому 21 квітня.

Провадження щодо завдання збитків «СхідГЗК»  є абсолютним рекордсменом за обсягом комунікації з компетентними органами інших країн серед усіх проваджень, розслідуваних НАБУ, наголошують у відомстві.

Зазначається, що від початку розслідування (в грудні 2015 року), детективи НАБУскерували до 8 країн 16 запитів про міжнародну правову допомогу.

«Інформація, отримана від компетентних органів інших держав, допомогла детективам НАБУ не тільки дослідити усі деталі корупційної схеми, а й встановити, на що саме особи, підозрювані в завданні збитків «СхідГЗК», витрачали вкрадені в держави кошти», – наголошують у відомстві.

Так, за даними слідства, з-поміж іншого, кошти витрачались на оренду нерухомості в країнах ЄС для потреб членів родини підозрюваних, сплату медичних послуг, та послуг адвокатів із захисту підозрюваного в іншій кримінальні справі, яку стосовно нього відкрила прокуратура Швейцарії.

Більше деталей можна подивитися у графічній схемі.

 

Як повідомлялося, 21 квітня Солом’янський районний суд Києва обере запобіжний захід колишньому народному депутату з фракції «Народний фронт» Миколі Мартиненку.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить суд взяти Мартиненка під варту на 60 діб, з альтернативою застави в 300 мільйонів гривень.

20 квітня екс-нардеп був доставлений у Національне антикорупційне бюро для проведення процесуальних та слідчих дій.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура погодила повідомлення про підозру Мартиненку за підозрою в розтраті коштів ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» у розмірі $17,28 мільйона.

За вчинення злочинів, інкримінованих Мартиненку, йому загрожує покарання у вигляді ув’язнення на термін від 8 до 12 років. Екс-нардеп заявив, що звинувачення проти нього сфальсифіковано.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 2 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*