У Львові відкрилась виставка присвячена НАТО

ЛЬВІВ (QHA) —

13 березня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося відкриття пересувної виставки «Формула безпеки Україна — НАТО». Експозиція присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

— Структура виставки передбачає історичну частину, яка розміщена на стендах, де на основі цитат, історичних фактів та документів розкривається історія створення НАТО. Одним з основних елементів є також міфи про НАТО, серед яких є те, що НАТО є ворожим військовим союзом, те що НАТО спровокувало Майдан, а також те, що Росія змушена була анексувати Крим для убезпечення себе від розташування НАТівських баз на півострові. Усі ці міфи розбиваються фактажем, документами із концепції Альянсу, — зазначив заступник директора Центру міжнародної безпеки та партнерства факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка Олександр Кучик.

Проект став можливим за підтримки Міністерства інформаційної політики України, Українського кризового медіа-центру, Центру інформації та документації НАТО в Україні. 

Сама ж виставка є мандрівною і пробуде у Львові до 19 березня. Прийти та ознайомитись з інформаційними стендами може кожен охочий у робочі години навчального закладу. 

QHA

Дякуємо: qha.com.ua

(Visited 8 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*