Тупальський розповів про те, як наркоторговці ховають свій товар у іграшки та цукерки

Про незвичні схованки для наркотиків та психотропних речовин розповів на своїй сторінці Фейсбук в.о. начальника Київської міської митниці Сергій Тупальський.

За словами головного митника столиці Сергія Тупальського, за 2016 – першу половину 2017 року митники виявили 533 випадки намагання перевезти через кордон наркотики.

«Фантазія контрабандистів, які намагаються провести через кордон наркотики, вражає. Ховають пакунки в цукерки, косметику, дитячі іграшки, декоративні дошки і конструктори. За півтора роки київська митниця не дала провести через кордон 24 кілограми наркотиків у порошку, майже 30 тисяч у таблетках та 77 аркушів А4, просочених кокаїном», – заявив Тупальський.

Він також додав, що у грошовому еквіваленті, за цей час митники знайшли наркотиків на більш ніж 2 мільйони доларів.

«Якщо виміряти це у грошовому еквіваленті, який би могли виручити продавці на чорному ринку – то це 299 тисяч доларів за таблетки і 1,65 мільйони доларів за порошковий наркотик. Сьогодні митниця працює злагоджено і знаходить наркотики навіть у найбільш «надійних» схованках. Завдяки нашим працівникам ми перекрили 17 каналів контрабанди», – зазначив Тупальський.

Так, за даними митника, іноді наркотики намагаються сховати у баночках із косметикою. Нещодавно з України до Росії громадянин відправляв 6 баночок з кремами. У підсумку виявилося, що окрім крему кожна містила пакуночок з психотропною речовиною метамфетамін. Загалом – 355 грамів.

Іще одне незвичне місце – цукерки. У банці із цукерками митники виявили 84 таблетки з клоназепамом. Ці солодощі надійшли в посилці з Дубая (ОАЕ). Тупальський зазначає, що на їх пам’яті це перший випадок пересилки наркотиків з Дубая.

Знайти наркотики митникам також вдавалось у колоді карт, 3 кілограми марихуани – у декоративних коробках. Всередині іграшкового ведмедика митники виявили 35 ампул з сильнодіючою речовиною. Такий «подарунок» прямував з України до Польщі.

Наркотики в іграшках – не поодинокі випадки, додає Тупальський. Митникам вдалось знайти кокаїн та психотропну речовину МДМА в пластикових деталях конструктора, який прилетів із Нідерландів.

Тупальський додає, що частіше за усе через кордон намагаються провести канабіс та його штучні похідні, героїн та кокаїн. З 2016 року було вилучено 70 різних видів наркотичних сполук.

Дякуємо: depo.ua

(Visited 9 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*