Трамп не підтримає ядерну угоду з Іраном, – ЗМІ

Сьогодні, 13 жовтня, президент США Дональд Трамп під час промови у Білому Домі має оголосити нову американську стратегію щодо ядерної угоди з Іраном і, як очікується, швидше за все зробить важливий крок проти угоди

Depo.Світ

Сьогодні 10:44

ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють джерела серед американських чиновників, передає Depo.ua із посиланням на Reuters.

За їхніми даними, Трамп оголосить, що він не буде сертифікувати угоду, яку раніше неодноразово називав найгіршою з усіх угод, що не відповідає інтересам США.

Він окреслить більш агресивний підхід до іранської діяльності на Близькому Сході, який ризикує ускладнити відносини США з європейськими союзниками.

Рішення Трампа не виведе США з цієї угоди, але Конгрес США отримає 60 днів, щоби вирішити, чи слід знову запровадити санкції проти Тегерана, які були припинені згідно з угодою.

Нагадаємо, міжнародні інспектори стверджують, що Іран дотримується угоди.

Трамп наполягає, що Тегеран порушує дух угоди і нічого не зробив для того, щоби стримати свою програму балістичних ракет та припинити фінансову і військову підтримку «Хезболли» й інших екстремістських груп.

Довідка: Ядерна угода була підписана в 2015 році «шісткою» міжнародних посередників (п’ять постійних членів РБ ООН і ФРН) та Іраном.

Документ передбачає виконання Тегераном низки кроків щодо обмеження своєї ядерної програми в обмін на скасування міжнародних санкцій, а також односторонніх обмежувальних заходів, введених США та ЄС.

США підозрює Іран у порушенні цієї угоди, результатом чого стало прийняття нових санкцій. Ці кроки Тегеран вже оскаржив в Раді безпеки ООН.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ

Дякуємо: depo.ua

(Visited 10 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*