ТОП-8 крутих фільмів для моменту, коли здається, що все летить до біса

Але ніколи не варто впадати у відчай! Ми любимо гарне і різнопланове кіно, і саме тому сьогодні ми підготували для вас відмінні фільми, які допоможуть поглянути на світ новим поглядом і зрозуміти, що життя прекрасне, незважаючи ні на що!

Їж, Молися, Кохай

Фільми психологія

Елізабет Гілберт в один прекрасний день розуміє, що живе зовсім не тим життям, яким хотіла. Після хворобливого розлучення вона відправляється в подорож по світу, яка допоможе їй відкрити нові горизонти і пізнати себе.

Все ще Еліс

Фільми психологія1

Еліс Хауленд — відомий професор лінгвістики. Вона щаслива в шлюбі, у неї троє дорослих дітей. Але все змінюється, коли одного разу вона починає забувати слова…

Безумовний

Фільми психологія2

Саманта Кроуфорд живе щасливим життям, адже у неї є коханий чоловік. Але все для неї втрачає сенс, коли його жорстоко вбивають. Вона втратила віру і бажання жити. Одного разу вона несподівано зустрічає старого друга Джо, який стає її підтримкою і опорою і знову приносить сенс і світло в її життя.

В гонитві за щастям

Фільми психологія3

Кріса кинула дружина і він залишився один з п’ятирічним сином. Робота не приносить доходу, і вони опиняються на вулиці без грошей і житла, але він з усіх сил намагається зробити так, щоб дитина росла щасливою…

Поєдинок

Фільми психологія4

Джейк Хаурд надходить в елітну військово-морську академію Аннаполіс. Але молода людина не здогадується, що головні і найважчі виклики ще попереду, в тому числі — завоювання поваги з боку найжорсткішого офіцера академії.

Неймовірне життя Уолтера Мітті

Фільми психологія5

Звичайний скромний чоловік Уолтер, який працює у видавництві популярного журналу, навіть не здогадувався про те, що попереду на нього чекає незабутня пригода, після якої його життя зміниться найрадикальнішим чином…

Крихітка на мільйон

Фільми психологія6

Тренер з боксу Френк Данн переживає не кращі часи. Через складні відносини зі своєю дочкою він довгий час не дозволяв собі прив’язуватися до кого-небудь, боячись знову пережити втрату. Проте все міняється, коли в його тренувальному залі з’являється Мегі… Неймовірна картина про мотивацію і віру в себе.

Король говорить

Фільми психологія7

Дія фільму розгортається в першій половині XX століття у Великобританії. Змучений страшним нервовим заїканням і сумнівами в своїх здібностях керувати країною, герцог Георг звертається за допомогою до неортодоксального логопеда на ім’я Лайонел Лог…

Всіма силами

Фільми психологія8

Прикутий до інвалідного візка хлопець умовляє батька взяти участь разом з ним в тріатлоні «Залізна людина Ніцци», одному з найскладніших спортивних змагань у всій Франції. За основу фільму взято справжня історія.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 35 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*