Тисяча доларів за ефектне селфі: Чим здивували нові iPhone, і коли моделі з’являться в Україні

Презентація моделей культових гаджетів від Apple підняла бурю у соцмережах, а деякі українці вже шикуються в чергу за новенькими iPhone

Компанія Apple «вивела в люди» одразу три моделі — iPhone 8, iPhone 8 Plus і ювілейно-флагманський iPhone 10. Власне, цією моделлю відзначили ювілей культового гаджета. Усі три гаджети будуть доступні у трьох кольорових рішеннях — чорному, сріблястому і рожевому.

Ціни на iPhone 8 стартують з позначки $699 доларів, на iPhone 8 Plus — $799, на iPhone — $999.

В Україні дистрибьютори очікують «вісімки» вже у жовтні, а святкову модель — у листопаді. Щодо ціни, зрозуміло, що в нашому роздрібі вона буде вище заявленої. За деякими оцінками, різниця сягне аж до 7 тис. грн.

Дві перші моделі вже можна передзамовити в магазині «Алло».

ЧИМ ЗВАБЛЮЄ ВИРОБНИК

iPhone 10 позиціонують як революційний девайс нового покоління. Зокрема, в пристрої передбачені живі, анімовані смайли і технології доповненої реальності. Як пояснюють експерти, згадати про останню опцію мотивувала гра Pokemon Go, яка рік назад здобула шалену популярність.

Одна з інновацій ювілейного гаджету — технологія розпізнання Face ID замість Touch ID. Себто девайс розпізнаватиме господаря не по відбитку пальця, а по обличчю. Під час роботи камера буде співвідносити «побачене» обличчя за 30 тис. інфрачервоних точок.

[embedded content]

Щоправда, на самій презентації технологія не спрацювала, і гаджет відмовився впізнавати старшого віце-президента з розробки програмного забезпечення Крейга Федерігі. Звісно ж, Apple підняли на кпини, а в бік технології полетіла чергова порція каменюк. Ще раніше експерти казали, що інновацію безпечною не назвеш, а злодюги зможуть надурити гаджет, наприклад, за допомогою фотографії.

Девайс має безрамковий дезайн, на 25% потужніший процесор, високотехнологічне апаратне ядро. Себто девайс може безпроблемно впоратися з більшою кількістю завдань.

Цікаві зміни спіткали і камеру. Її роздільну здатність не підвищили до 20 мегапікселей, як прогнозували експерти. Втім, 12-піксельна камера отримала додаткові опції. Так, завдяки набору фільтрів можна імітувати студійну фотозйомку з професіональним освітленням.

Фронтальна камера може робити знімки на 7Мп і наразі має нову опцію «Портрет». Себто, купа можливостей зробити ефектне селфі з першої спроби.

Що ж до iPhone 8 і iPhone 8 Plus, їхні головні принади — якісне скло високої міцності, більша продуктивність і функція безпровідної зарядки. Удосконалена модель має більший дисплей, відзначається більшою оперативкою і подвійною камерою.

Дякуємо: depo.ua

(Visited 7 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*