Світ шокований: в Аргентині знайшли 128-річного Адольфа Гітлера

У Сальті, місто на північному заході Аргентини, літній чоловік заявив, що саме він є засновником тоталітарної диктатури Третього рейху і, за його словами, останні 70 років змушений ховатися, — про це повідомляє інформаційний портал Daily Report.  

«Фюрер» розповів журналістам з місцевої газети El Patriota, що він прибув в країну в 1945-му році за підробленим паспортом на ім’я Германа Гюнтерберга. За його словами, документи були зроблені ще в Німеччині таємною державною поліцією (Гестапо).

 00

Рішення вийти з тіні «Гітлер», якому зараз має бути 128 років, зумовив тим, що ізраїльські спецслужби офіційно більше не переслідують нацистських військових злочинців, тому він не бачить сенсу приховувати своє справжнє ім’я. 

Він заявив:

Мене звинуватили в безлічі злочинів, яких я ніколи не робив. Через це я витратив більше половини життя, ховаючись від євреїв. Тому я вже покараний.

oldhitler2_01

Дружина «Гітлера» повідомила кореспондентам, що насправді її чоловік зовсім не фюрер, а просто страждає від хвороби Альцгеймера. Жінка говорить:

Іноді він забував, хто я і де він. Він говорив про євреїв і демонів.

Вона не виключає, що в молодості її чоловік був нацистом і, можливо, його мучить почуття провини.

 56_main_new.1497918753

Чоловік, який називає себе Гітлером, має намір видати свою автобіографію вже до вересня. На його думку, книга допоможе відновити йому зіпсовану репутацію.

 large_738c6cb269

Як відомо, теорія про втечу Гітлера до Південної Америки не нова. Зокрема 2011 році два британських історика Джеррард Вільямс і Саймон Данстан опублікували результати проведеного ними розслідування, згідно з яким фюрер тікав з коханкою Євою Браун в Патагонії. Вчені стверджували, що у Гітлера на момент його смерті в 1962 році у віці 73 років було дві дочки.

0b04f67b0e4bf1a25af23491aee1017f_thumb2

425

Муссоліні живий: Чому в Італії досі бережуть фашистські пам’ятники

Иван Лищина: «Командующий украинским флотом Березовский согласился служить России за триста тысяч долларов»

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com