Суд забрав у Ахметова "Укртелеком" і повернув у держвласність

КИЇВ (QHA) —

Господарський суд Києва повернув пакет акцій компанії «Укртелеком» у державну власність. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров.

Таким чином, суд розірвав цим рішенням договір купівлі-продажу акцій «Укртелекому», укладений у березні 2011 року.

— Суд також зобов’язав ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України» списати з рахунку ТОВ «ЕСУ» пакет акцій ВАТ «Укртелеком» на рахунок держави Україна, стягнути з ТОВ «ЕСУ» пеню в розмірі 81,9 млн доларів і стягнути з ТОВ » ЕСУ «на користь Фонду 243,2 тис. гривень витрат зі сплати судового збору, — повідомив глава Фонду.

Підставою для звернення Фонду державного майна до Господарського суду з відповідною позовною заявою стало невиконання покупцем — ТОВ «ЕСУ» — умов, передбачених договором купівлі-продажу пакета акцій ВАТ «Укртелеком» та Концепцією післяприватизаційного розвитку ВАТ «Укртелеком», яка є невід’ємною частиною договору.

Перевірка Фонду держмайна встановила такі порушення: компанія «ЕСУ» не виконала інвестиційний план, який передбачав внесення протягом 5 років інвестицій у сумі не менше 450 млн доларів. «Укртелеком» також не виконав пряму умову договору, що передбачає передачу телекомунікаційної мережі спеціального призначення у власність держави.

Провадження у справі про розірвання договору купівлі-продажу за позовом Фонду порушено Постановою Господарського суду міста Києва від 18.08.2017.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 13.11.2017 прийнято до провадження апеляційну скаргу ТОВ «ЕСУ».

Як зазначили у Фонді держмайна, Фонд відповідно до процедури буде вживати всіх заходів для повернення пакета акцій ВАТ «Укртелеком» у державну власність.

Нагадаємо, QHA повідомляло, що компаніям Ріната Ахметова не будуть виплачені компенсації за конфіскований «Укртелеком».

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року компанія піднімає тарифи. Так, для абонентів міст тарифи збільшаться на 7,3%, а для абонентів села — на 14,5%.

QHA

Дякуємо: qha.com.ua

(Visited 4 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*