Старий відчув, як хтось до нього підійшов ззаду. Озинувшись, він не стримав сліз! (відео)

У подібних родинах діти з юних років наслідують приклад батька і діда, навіть не сумніваючись, ким стануть, коли виростуть. Найчастіше зустрічаються династії вчителів, лікарів чи юристів. А ось родичі Крістіана Андерсона, творця нашого сьогоднішнього ролика, зв’язали свою долю з військовою службою.

 

На знімку вище відображений Джеффрі Андерсон, дід Крістіана. Першим сімейну традицію запустив батько Джеффрі. Сам же бравий вояка свого часу бився у Другій світовій війні, а сьогодні доживає свої дні серед люблячих родичів. Сьогодні Крістіан згадує: саме розповіді старого зміцнили його в рішенні самому стати солдатом.

Нещодавно хлопець витримав непростий відбір, пройшов підготовчі курси і після урочистої церемонії став морським піхотинцем. На жаль, приїхати і побачитися з онуком дід не міг: здоров’я підвело. Саме тоді Крістіан захотів піднести старому сюрприз!

 

Домовившись з родичами, хлопець приїхав до діда, який не бачив улюбленого внука вже більше двох років. Члени сім’ї вийшли зі старим на прогулянку, а молодий морський піхотинець, одягнувши парадну форму, підібрався до ветерана ззаду і нечутно встав за спиною Джеффрі.

 

Побачивши свого онука військовим, старий солдат розплакався від напливу почуттів. Крім того, виявилося, що хлопець приїхав до діда не з порожніми руками. Ветеран розчулено прийняв від юнака футболку з символікою морської піхоти.

[embedded content]

Сам старий каже: раптовий приїзд онука став для нього чудовим подарунком. Ну, а молодий морпіх просто задоволений тим, що зумів порадувати обожнюваного дідуся.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 14 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*