Що відомо про скандальний фільм, в якому знялися Путін і Медведчук

Американський режисер Олівер Стоун зняв документальний фільм «У боротьбі за Україну», головними героями якого стали президент РФ Володимир Путін і український політик Віктор Медведчук разом з дружиною (Оксаною Марченко). Про це 8 липня 2019 року повідомили російські ЗМІ («Первый канал» і «Россия 24»). У сюжеті «Первого канала» йдеться про те, що фільм отримав спеціальний Гран-прі на кінофестивалі в Таорміні, але інші ЗМІ цю інформацію спростували. EtCetera розбирався, про що фільм і чи покажуть його українцям.

[embedded content]

ВЕРСІЯ «ПЕРВОГО КАНАЛА». Перша неточність полягає в тому, що Олівер Стоун не є автором фільму, а лише одним з продюсерів. А автор – американський режисер українського походження Ігор Лопатенюк. За версією каналу, Лопатенюк – другий режисер.

Олівер СТОУН, американський режисер:

Я підтримую проект, для мене важливо, щоб стала відома справжня правда про Україну. Я відчуваю, що в січні-лютому щось приховували, і ми зняли «Україна в огні». А зараз ми дивимося, що стало з Україною через чотири роки.

ЧИ ПОКАЖУТЬ ФІЛЬМ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ? По російському – так. За словами російського телеведучого Дмитра Кисельова, фільм покажуть 19 липня 2019 року, за два дні до парламентських виборів в Україні на каналі «Россия 24».

Що відомо про скандальний фільм Олівера Стоуна? Це правда, що в ньому знялися Путін і Медведчук?

ЧИ БУЛА  НАГОРОДА? Російські канали стверджують, що кінострічка отримала Гран-прі на кінофестивалі в італійському місті Таорміна.

Видання The Insider стверджує, що Олівер Стоун був присутній на фестивалі, але  як член журі, і єдина нагорода, яку він отримав – це нагорода за внесок в кіномистецтво. При цьому сама Оксана Марченко опублікувала відео з церемонії нагородження.

Оксана МАРЧЕНКО, телеведуча:

Друзі! Вперше за 65-річну історію фестивалю TaorminaFilmFest Україна отримала головний приз за кращий фільм – «RevealingUkraine» про події останніх років в Україні, які почалися в 2014 році. Я сподіваюся, цей фільм дасть можливість людям зрозуміти самих себе, відповість на багато важливих питань, відкриє очі на реальність. Комусь ця правда може не сподобатися, отже, вони просто не хочуть миру. Люди не повинні вмирати. Головне – зупинити війну! Я сподіваюся, що «ті, хто має вуха – нехай почують».

ЩО В ФІЛЬМІ? Президент РФ Володимир Путін і український політик Віктор Медведчук діляться своєю версією подій Революції Гідності в Україні, говорять про захоплення українських військових кораблів і моряків в районі Керченської протоки.

Інтерв’ю з Володимиром Путіним Ігор Лопатенюк записував 18 червня 2019 року, а видання Ріа Новини опублікувало деякі цитати.

Що відомо про скандальний фільм Олівера Стоуна? Це правда, що в ньому знялися Путін і Медведчук?

ПРО ЗБЛИЖЕННЯ УКРАЇНИ І РОСІЇ. За словами Володимира Путіна, цей процес неминучий.

Володимир ПУТІН, президент РФ:

В усякому разі, неминуче будівництво нормальних, дружніх, я б навіть сказав, більш ніж дружніх, союзницьких відносин.

ПРО ПОДІЇ НА МАЙДАНІ. Президент РФ стверджує, що в подіях на Майдані брали участь грузинські снайпери, а влада України не використовувала армію (мається на увазі Віктор Янукович. – EtCetera) і не хотіла спровокувати ніяких силових дій.

Володимир ПУТІН, президент РФ:

Янукович неодноразово говорив, що «у нього навіть в голові не вкладалося застосувати силу проти цивільного населення, навіть проти тих людей, які вже взяли в руки зброю». Я повністю виключаю, що це він міг зробити. А ось ті, хто шукали привід для держперевороту, ті, звичайно, цілком могли.

Що відомо про скандальний фільм Олівера Стоуна? Це правда, що в ньому знялися Путін і Медведчук?

ПРО ВІКТОРА МЕДВЕДЧУКА. Говорячи про свого кума, Володимир Путін назвав Віктора Медведчука «людиною слова», незважаючи на те що у них різні погляди на певні питання. Проте, за словами російського президента, Медведчук виступає за зміцнення незалежності України, яке можливе за рахунок розвитку співробітництва з Росією.

ПРО КОНФЛІКТ У КЕРЧЕНСЬКІЙ ЗАТОЦІ. Тут Володимир Путін також не сказав нічого нового, просто озвучив свою колишню думку.

Володимир ПУТІН, президент РФ:

Колишній президент Порошенко влаштував цю провокацію спеціально в ході передвиборної кампанії … І у мене є підстави вважати, що він хотів взагалі ввести особливе положення по всій країні, а можливо, і відкласти вибори. Хотілося будь-що утримати владу.

Поделиться
Висловити своє враження

https://uk.etcetera.media

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com