Що буде, якщо щоранку з’їдати по три яйця

41113_OEUFS_CUITS_DURS

Яйця – це один з найбільш багатих білком продуктів, також в них є серйозний запас омега-3, вітамінів D, T, B12, мінералів типу селену і ще багато всього корисного, відзначають дієтологи.

Вам не здається, що ми трохи недооцінюємо яйця? Насправді їх можна зробити сніданком на кожен день, і ось які позитивні зміни в нашому житті це спричинить.

Холестерин не збільшиться

Є багато противників яєчних сніданків. Всі вони в один голос заявляють про те, що в них стільки холестерину, що передчасна смерть від закупорки судин забезпечена. Однак за той час, поки цей міф був актуальний, наука пішла далеко вперед, і вчені змогли довести, що холестерин, який міститься в яйцях, взагалі не має ніякого впливу на серцево-судинну систему. Це не той тип холестерину, який забиває бляшками наші артерії. І відповідь на питання про те, скільки яєць в тиждень можна їсти, цілком і повністю залежить від інших складових нашої дієти.

Розвинуться творчі здібності

Одна і та ж яєчня за цілий тиждень теж може набриднути, проте яйця тим і гарні, що піддаються безлічі способів готування. До них можна додати заморожені овочі, цукіні або грінки, і ось це вже не просто яєчня, а зовсім нове блюдо. Для екстремальних випадків можна просто покласти в воду ці три яйця і піти в душ. На виході у вас буде готовий сніданок, який можна урізноманітнити свіжими огірками та помідорами. Ідеальна сполучуваність яєць з усім, що можна знайти в холодильнику, робить їх ідеальним сніданком.

Економія часу

Улюблене виправдання тих, хто нехтує сніданком – це брак часу. І правда, краще поспати зайві півгодини, чим витратити цей час на роздуми про те, що б з’їсти і як би це зручніше приготувати. Маючи в холодильнику 3 яйця, можна приготувати собі здоровий, повноцінний і смачний сніданок рівно за 4 хвилини. Так ми за чищенням зубів більше часу проводимо! При цьому яєчня – це не мерзенна вівсянка, яка теж заварюється швидко, але не викликає ніякого бажання вставати з ліжка вранці.

Ситість до обіду

Іноді, поспішаючи на роботу, ми просто з’їдаємо яблуко або банан по дорозі до метро або в машині і заспокоюємо себе думкою, що ось він, здоровий сніданок. Але це пастка. Уже через годину ми відчуваємо такий голод, що будь-які раціональні думки про здорове харчування він вбиває в корені. Але якщо з’їсти на сніданок всього 3 яйця в будь-який варіації, можна отримати одразу 21 грам білка. А це значить, що до обіду можна не згадувати про їжу і почутя провини за з’їдений позаплановий пончик. Це в буквальному сенсі творить чудеса з концентрацією уваги і енергією на весь день.

Питання про сніданок відпали

Багато людей хотіли б снідати щоранку, але в глухий кут їх ставить необхідність щоразу вирішувати, що ж приготувати на цей раз. У проблемі завжди перемагає варіант «Куплю круасан і капучіно по дорозі на роботу». Користі від такого рішення ніякої, а от шкоди багато. Три яйця, з яких можна приготувати мільйон різноманітних страв за дуже короткий час, вирішують цю проблему у всіх аспектах. По-перше, рішення з сніданком вже готове, по-друге, він буде свідомо корисним, по-третє, ти вийдеш з дому дійсно ситим, по-четверте, на все про все не піде більше 10 хвилин.

Джерело

Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 10 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*