Садівника так дістала його дружина, що він втік в ліс, де прожив 10 років

Малькольм Епллгейт, якому зараз 62 роки, покинув свій будинок і спав в лісі поруч з громадським центром для літніх людей, де він працював садівником, пише LadBible. Він каже, що у нього не було іншого вибору, окрім як дременути, після того як його робочий день збільшився, а його дружина в зв’язку з цим почала шаленіти. Зараз Малькольм перебрався до притулку для бездомних «Емаус Грінвіч», що знаходиться на півдні Лондона.

До цього він працював садівником в Фарнборо протягом 25 років. Малькольм каже, що йому дуже подобалася його робота, часом він займається садом і в даний час. Але з тих пір як він одружився, все пішло шкереберть. Пенсіонер згадує:

Чим більше я працював, тим злішою ставала моя дружина — їй дуже не подобалося, що мене довго не буває вдома.

 

За його словами, вона все більше і більше намагалася його контролювати і врешті-решт сказала, щоб він скоротив час роботи.

 

Малькольм Епллгейт каже:

Я довгий час намагався врятувати шлюб, але потім прийняв рішення піти назавжди.

 

Не сказавши жодного слова ні друзям, ні рідним, Малькольм пропав безвісти на цілих 10 років. Після цього він дізнався про існування «Еммаус», з’їздив туди на співбесіду і вирішив там залишитися. Як тільки садівник влаштувався, він зв’язався зі своєю сестрою, яка, як виявилося, цілих 10 років шукала його і вже думала, що він помер. Як тільки вона отримала від Малькольма лист, вона зателефонувала до притулку в сльозах. Зараз він перебуває з нею в хороших відносинах, а притулку допомагає чим може. Він зізнається, що таке життя йому до душі.

І правда, хто його може в цьому засудити?

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 9 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*