Розгадана таємна технологія будівництва ідеально рівних єгипетських пірамід!

Сторони піраміди Хеопса та інших споруд в Гізі розходяться під майже ідеальним прямим кутом, що збігається з кутом між лініями захід-схід і північ-південь. Відхилення становить одну п’ятнадцяту градуси. Вчені припускали, що цього вдалося досягти через такі астрономічні вимірювання, як відстеження положення полярної зірки на небосхилі або тіней від Сонця на поверхні, однак точний метод залишався невідомим.

Деш припустив, що єгиптяни вирівнювали стіни пірамід по тіням, які відкидав гномон в день рівнодення. Вчений провів експеримент 22 вересня 2016 року, спостерігаючи за пересуванням тіні в міру того, як Сонце переміщалося зі сходу на захід. Він відзначав положення її кінчика через рівні проміжки часу, і в кінці дня отримав гладку криву. При цьому точки перетину кривої з колом, окресленим навколо гномона, виявилися точками прямої, що простягнулася із заходу на схід.

Дослідник відзначає, що відхилення отриманої прямої від сторін світу незначне і порівняне з помилкою, допущеною при будівництві пірамід.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 11 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*