Росія відмивала гроші через головний банк Данії, — ЗМІ

Відповідно до рішення паризького суду, відділення головного банку Данії в Естонії використовувалося для переведення 15 млн євро, які були отримані через уникнення від сплати податків і масштабної шахрайської діяльності, із Росії до Франції

Depo.Світ

Сьогодні 15:04

ФОТО: depo.ua

Дані операції здійснювалися протягом 2008-2011 років, передає Depo.ua з посиланням на видання EU Observer.

Таким чином, зареєстрована в Белізі російська компанія Argenta Systems, переправляла викрадені гроші через Danske Bank на рахунки французької фірми Decobat. Далі ці гроші витрачалися на купівлю нерухомості, яхт і предметів мистецтва.

У рішенні сказано, що датський позичальник робив ці операції через «численну кількість трансакцій, при цьому організованим чином». Дебіторські записи були «без жодних економічних пояснень» і «мали на меті приховати кінцеву інстанцію отримувача відмитих грошей, які б мали можливість користуватися ними за кордоном».

В якості покарання банк можуть зобов’язати платити штраф.

Французькі органи влади почали роботу над цією справою після позову, який подав Вільям Браудер у 2013 році. Даний бізнесмен відомий своєю кампанією за покарання винних у вбивстві у 2009 році Сергія Магнітського, адвоката, який працював на нього. Дана сума є частиною від 194 млн євро, які були привласнені російськими правоохоронними органами, що і викликало протести Сергія Магнітського і його подальше вбивство.

Цікаво і те, що естонське відділення Danske Bank, як визнав у вересні 2017 року сам банк, використовувалося для відмивання грошей із Азербайджану.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ

Дякуємо: depo.ua

(Visited 10 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*