«Путінець» Земан відмовився вибачатися за Крим

Президент Чехії Мілош Земан заявив, що не має наміру відмовлятися від зробленою ним в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) заяви щодо «продажу Криму»

Depo.Світ

Сьогодні 10:32

ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв’ю празькому телеканалу Barrandov, передає Depo.ua.

«Україна могла б хотіти (почути) від мене вибачення (за сказане в ПАРЄ, — ред.), але я ніколи не вибачаюся за мої особисті погляди», — сказав Земан.

«Аргументи обох сторін (Росії та України) відомі, але важливо те, що Крим знаходиться в російських руках. Не можу уявити, щоб якийсь російський уряд відмовився від Криму», — зазначив чеський лідер.

Нагадаємо, 10 жовтня президент Чехії, виступаючи на сесії ПАРЄ, запропонував заплатити Україні, узаконивши анексію Криму, та зняти з Росії санкції.

На знак протесту деякі представники української делегації в ПАРЄ покинули залу засідань.

В МЗС України назвали заяву Земана відвертим цинізмом і наголосили, що Україна ніколи не торгуватиме своєю територією, своїми цінностями і своєю свободою, а також повідомили, що підготують офіційну реакцію на заяву президента Чехії Мілоша Земана і вимагатимуть вибачень у офіційної Праги.

У Посольстві Чеської Республіки в Україні вказали, що президент Чехії Мілош Земан під час виступу в ПАРЄ висловив особисту точку зору щодо анексованого Криму.

11 жовтня президент України Петро Порошенко, виступаюч на сесії ПАРЄ, заявив, що Крим — незавершена справа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ

Дякуємо: depo.ua

(Visited 9 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*