Про яку смертельну хворобу свідчили болі в животі вагітної жінки?

Вперше їй діагностували меланому (рак шкіри) два роки тому. Проблемну родимку видалили, і американка Даніель Янофскі повернулася до звичайного життя з «хорошим прогнозом».

Як тільки вона завагітніла, імунотерапію, яку їй проводили після операції, довелося перервати. І це коштувало їй життя.
вагітність1

На шостому місяці вагітності Даніель надійшла до лікарні з гострими болями в животі. Виявилося, що рак поширився на її печінку, нирки, шлунок і мозок.

Вона прийняла безкорисливе рішення народити дитину за допомогою екстреного кесаревого розтину — пожертвувавши собою заради життя сина,

-розповіли потім члени сім’ї жінки.
вагітність2

Перед операцією Даніель попрощалася з чоловіком і їх 4-річною дочкою Ейвері. Через три дні після того, як малюк народився, його мама померла.

Сім’я Янофскі оголосила збір коштів на сторінці GoFundMe, щоб створити цільові фонди для дітей Даніель, щоб в майбутньому оплатити їм освіту і медичну допомогу. Люди вже пожертвували 80 тисяч доларів США.
вагітність3

Лікарі досі не дають чіткої відповіді, чи пов’язані між собою меланома і вагітність.

Висловлювалося багато припущень про те, що меланома може спровокувати зміну гормонального фону при вагітності, але чітких доказів цього поки немає. Це означає, що вагітні жінки з діагнозом «рак шкіри» не обов’язково будуть відчувати себе гірше, ніж невагітних з такою ж хворобою,

-каже дерматолог Олександр Секуліс.
вагітність4

Головне, про що потрібно пам’ятати — меланомі можна запобігти. Не забувайте користуватися сонцезахисними кремами і регулярно обстежуватися у дерматолога.

Джерело

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 7 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*