Принц Вільям з дружиною і дітьми вирушили у дипломатичний тур Європою

П’ятиденний тур по двох країнах відбудеться на запит Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності, передає Depo.ua з посиланням на ВВС Україна.

Діти подружжя, 3-річний принц Джордж і 2-річна принцеса Шарлотта будуть присутні щонайменше на кількох подіях під час візиту.

Очікується, що герцог Вільям та герцогиня Кетрін у Варшаві відвідають Музей Варшавського повстання, зустрінуться з людьми, які пережили Голокост. Також відвідають колишній концтабір Штуттгоф, де загинули 65 тис. людей. Крім того, герцог і герцогиня Кембриджські побувають у верфі Гданська, де зароджувався польський рух «Солідарність».

У Німеччині королівське подружжя матиме особисту зустріч з канцлером Ангелою Меркель, перед тим, як відвідають Бранденбурзькі ворота, символ об’єднання Німеччини. У німецькому Гейдельбергу вони візьмуть участь у змаганнях на човнах.

Для принца Джорджа і принцеси Шарлотти це перша офіційна поїздка до континентальної Європи.

Міністерство закордонних справ Великої Британії сподівається, що це нагадає людям про міцність зв’язків, які існуватимуть і після того, як Велика Британія покине ЄС.

Дякуємо: depo.ua

(Visited 22 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*