Популярне знеболююче виявилося небезпечним для здоров’я

Такі популярні протизапальні і знеболюючі препарати, як ібупрофен, є не настільки нешкідливими, як прийнято вважати. Британські вчені зуміли довести зв’язок ібупрофену з підвищенням ризику інфаркту – пише ресурс karelinform.ru.

Препарати, ключовим діючим компонентом яких є лікарський засіб під назвою ібупрофен, являють собою деяку небезпеку для організму, як, загалом і, будь-які медичні препарати.

«Нехай вас не вводить в оману той факт, що ібупрофен продається без рецепта – він, тим не менш, може бути дуже небезпечний в деяких специфічних випадках. Але ж ви заздалегідь не знаєте, чи стосується ваш випадок до переліку специфічних, чи не так?», – кажуть автори відповідного дослідження.

Вчені піддали ретельному аналізу медичні історії майже півмільйона пацієнтів британських клінік і зробили невтішні для прихильників ібупрофену висновки. З’ясувалося, що цей популярний анальгетик підвищує ризик виникнення інфаркту приблизно в два рази. Тобто, більш, ніж суттєво.

Загалом, людям, які приймають ібупрофен, а також інші анальгетики (наприклад, диклофенак або напроксен) безконтрольно, слід задуматися про можливі наслідки.

Джерело

Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 8 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*