Понеділок – день важкий: 12 правдивих історій про веселі будні

Ми знайшли 12 веселих історій про те, що трапилося на роботі з різними людьми — від поліцейського до промоутера в костюмі хот-дога.

 • Коли звільнявся з роботи, вирішив піти красиво і незабутньо. Заздалегідь написав заяву і домовився з начальником, з гумором мужик виявився. І ось день «Х», я прийшов на роботу, як зазвичай, навіть звіт якийсь доробив. Несподівано для всіх у офіс вриваються мої друзі, всі шестеро в формі спецназу (зі зброєю, в масках, як у фільмах, коротше), підбігають до мене, заламують руки і виводять зі словами: «Нарешті ми його зловили». Більше мене з колег ніхто ніколи не бачив.
 • Чекала в аеропорту свій рейс і спостерігала, як технік допомагає пілотові правильно припаркувати літак. Ось він повільно розводить руки в сторони, потім схрещує їх над головою, пілоти зупиняють літак. А технік показує їм «клас» і як почав стрибати і пританцьовувати, щось прокричав, і зі стрибка впав на шпагат. Хлопець любить свою роботу.

Работа історії

 • Перебуваю у відпустці, сьогодні о 7 ранку подзвонив начальник і моторошним голосом сказала: «Тобі залишилося 7 днів»… і, іржучи, вимкнула телефон.
 • У нашому колективі з’явилася маленька, але дуже приємна традиція. Щомісяця ми витягуємо листочок з ім’ям колеги і стаємо його «таємним другом». Завдання полягає в тому, щоб таємно робити приємні сюрпризи. Так здорово вранці отримувати милі записки, яблучка, цукерки, смс-ки… та й самій потайки підкладати подарунки. Радимо! Дуже згуртовує колектив.
 • У мене чоловік ремонтує телефони. І які йому тільки не приносили: втопили в борщі, помили разом з руками, впустили з балкона, і мені завжди було весело слухати про те, що трапилося з бідної технікою. Було смішно. Було. Поки сама не втопила телефон в унітазі. 2 рази.

Работа історії1

 • Я працюю в компанії мобільного зв’язку, коли розмовляю з клієнтом, чую не тільки його, а й всі звуки, які є поблизу у клієнта. Ось був один випадок… Дзвонить тітка, починає висловлювати якісь претензії. І раптом я чую, що у тітоньки розривається від писку чайник зі свистком. Прямо дзвін у вухах. Ну, я і кажу: «Жінка, давайте ви знімете чайник з плити, і ми з вами продовжимо розмову». Пауза… а потім повний жаху голос жінки в сторону від трубки: «Коля, неси терміново халат, вони нас ще й бачать!»
 • Влаштувався на нову роботу. Прізвище начальника — Борщ. Перед роздачею люлей він вимовляє фразу: «Борщ починає закипати!». Веселий мужик, коротше.

Работа історії2

 • Через те, що я часто виїжджаю у відрядження, а наради по роботі проводити все одно потрібно, влаштовуємо конференцію в скайпі. Днями вийшло так, що подзвонили спочатку дружина з донькою, а потім практично відразу ж прийшов виклик по роботі. Загалом, щось у мене в голові переплуталося, і попрощався я з колегами фразою: «Люблю вас, мої хороші». Ніколи раніше не чув від них стільки зворушливих стогонів.
 • Був сьогодні на співбесіді. HR-менеджер дала мені в руки ноутбук і сказала: «Спробуйте-но мені його продати». Ну, я взяв ноут, вийшов з ним з кімнати, а потім… взагалі пішов. Коли я повернувся додому, мені подзвонила HR-менеджер і почала істерично кричати: «Негайно поверни мій ноут назад!» Я сказав: «200 баксів, і ноут ваш».
 • Працюю промоутером — роздаю листівки в костюмі хот-дога. Всередині дико жарко, тому зазвичай під костюмом я в одних трусах. Сьогодні в саму годину пік мені закортіло в туалет. Я думаю, нескладно уявити обличчя людей, на очах у яких хот-дог люто і безуспішно намагався втиснутися в кабінку біотуалету, а потім розлютився, роздягнувся і побіг, притримуючи сімейники.

Работа історії3

 • Смішний випадок стався в лікарні. На дивані сиділа пара у віці, і чоловік хапався за серце, охав і ахав, підійшов лікар і запропонував провести огляд. Чоловіка як підмінили, він побілів весь і, заїкаючись, почав говорити: «Тільки… не ти. Тільки не ти… Я в тебе в меді екзамени приймав, ти ж швидше вб’єш, ніж градусник правильно поставиш! Люба, не так вже й серце коле. Поїхали звідси!». Той випадок, коли учень якщо не перевершив вчителя, то як мінімум налякав.
 • Моя подруга йшла на співбесіду, і так вийшло, що її по дорозі вжалила оса. І не куди-небудь, а в обличчя (в волоссі заплуталася). Обличчя розпухло, а подруга як ні в чому не бувало прийшла на співбесіду. Одного ока взагалі не видно. І сказала, що до зустрічі з осою виглядала трохи краще, але якщо вони не хочуть проводити з нею такою співбесіду, то можна перенести. І її відразу взяли. Сказали, що вже якщо вона навіть в такому вигляді прийшла, значить, вона людина відповідальна, а їм якраз таких і треба.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 7 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*