Після розлучення з чоловіком мати двох дітей вирішила перетворитися на секс-ляльку

31-річна Сінді Мур витратила понад $ 12 тис. на екстремальне перетворення, щоб бути схожою на секс-ляльку. Зокрема, вона зробила собі штучні груди, наростила волосся і три рази в місяць збільшує губи. Але, незважаючи на все це, мати двох дітей з Манчестера все одно незадоволена своїм зовнішнім виглядом, повідомляє New York Post

Сінді Мур каже:

«Я хочу ще одну операцію на грудях і підтяжку живота. Мені пощастило з моєю шкірою, тому ботокс мені не потрібен. Але попереду ще довгий шлях. Я хочу схуднути і ще більше бути схожою на секс-ляльку. Думаю, це зробить мене красивою».

Приводом до таких кардинальних змін послужила зрада нареченого і батька її двох дітей. Після народження шестирічної Лейсі і восьмирічного Макса жінка набрала у вазі, але після зради вирішила взяти себе в руки. Сінді сіла на жорстку дієту і ходила на тренування сім днів на тиждень, завдяки чому схудла на 30 кг, але цього їй було мало.

 

Сінді Мур зізнається:

«Коли я вперше зустріла свого колишнього, мені було 19 років, і я виглядала так само, як і зараз, але не так екстремально. Але після того, як у нас з’явилося двоє дітей, я набрала близько 45 кг і закинула себе».

 

Крім того, Сінді підробляє за допомогою своїх інтимних фотографій, продаючи їх через Інтернет.

«Моя шестирічна дочка каже, що, коли я закінчу, я буду виглядати як лялька. Їй теж дуже подобається. Моєму синові вісім років, і йому теж подобається мій макіяж».

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 10 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*