Парад парадів: Де ще танки псують асфальт

Depo.ua пропонує подивитися, чи є подібна практика виключно «совковою», і які події в інших країнах відзначають масштабними військовими шоу.

В Румунії парад проходить 1 грудня, на День національного єднання. В цей день 1918 року населення з Трансільванії і Баната проголосували за приєднання до Королівства Румунії.

Парад — приблизно такий, до якого звикли українці — з маршем різних родів військ та показом військової техніки.

[embedded content]

У Польщі парад влаштовують 15 серпня, на День збройних сил країни. За піхотними військами виїжджають танки.

[embedded content]

У Франції грандіозне шоу влаштовують на День взяття Бастилії, 14 липня. Є і танки, і авіація. Цьогоріч на огляді військ у країні був присутній президент США Дональд Трамп.

[embedded content]

У Британії ж парадом відзначають День народження королеви Єлизавети II 11 червня. Королівська родина традиційно спостерігає за дійством з балкону палаца.

На парад виходить з 1600 гвардійців і кіннота.

На десерт залишають королівські літаки — зазвичай у небі влаштовують яскраве шоу. Наприклад, цьогоріч літаки розфарбували небо у різні кольори.

Також у цей день на Темзі з’являються кораблі, які брали участь в історичних битвах.

[embedded content]

США у попередні роки відмовилася від масштабних військових парадів, а менші винесла за межі міст.

Втім, Дональд Трамп обіцяє, що з його приходом до влади демонстрації військ і техніки почастішають.

«Ми збираємося показати людям, як розбудовуємо військову сферу», — пояснив президент США. На його думку, це вкладається у концепт «повернення величі країни».

Поки що парад відбувся у день інавгурації Трампа.

[embedded content]

В Японії парад складається з демонстрації піхотних, а згодом повітряних військ. В деяких шоу бере участь наземна техніка. Часто такі дійства відбувається 24 жовтня, на День військових сил країни на базі неподалік Токіо.

[embedded content]

[embedded content]

У країні взагалі люблять військові паради — і не тільки традиційні. Так, у містечку Кофу біля столиці щороку збирається близько 1500 стародавніх воїнів — самураїв.

[embedded content]

У Південній Кореї зазвичай марширують у День військових сил 1 жовтня. Парад масштабний — країна демонструє військову міць агресивному сусіду.

[embedded content]

Помпезний парад відбувся цьогоріч 23 березня у Пакистані — на 77-тий день країни, фактично — день незалежності. У військовому шоу взяли участь контингенти з Саудівської Аравії, Китаю і Туреччини.

У шоу додали національного корориту — так, після демонстрації воєнної техніки, гостям показують танці, а за танцівниками з’являються верблюди.

[embedded content]

Дякуємо: depo.ua

(Visited 33 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*