Основні ознаки тупикових відносин, які не лежать на поверхні

Ці зустрічі можуть перерости в щось більше. Наприклад, в тривалі стосунки або шлюб. Але нікуди не дітися від факторів, які можуть зруйнувати вашу ідилію і привести до розставання.

Ми зібрали 7 основних ознак, які сигналізують про те, що з відносинами не все гаразд.

У вас немає загальних фото

Тупик

Якщо ваш партнер не любить фотографуватися, а в соцмережі заглядає раз на рік, то немає причин хвилюватися через те, що в його Інстаграмі немає жодного знімка з вами.

Якщо ж ваш обранець постійно фотографується і активно веде акаунти в соцмережах, але навмисно ігнорує спільні фото, то це привід задуматися. Він соромиться вас або намагається не афішувати відносини.

У нормальних відносинах ви можете сказати: «Давай сфотографуємося разом». І при цьому не будете відчувати себе безглуздо.

На побаченнях ви мало говорите і часто дивитеся фільми

Тупик1

Немає нічого поганого в тому, щоб час від часу подивитися разом улюблений серіал або новий фільм. Але коли кожна ваша зустріч проходить перед екраном телевізора або комп’ютера — це ненормально.

Зверніть увагу і на ваші відчуття від таких зустрічей. Якщо фільм потрібен тільки тому, що у вас немає спільних тем для розмови, або тому, що партнерові абсолютно не цікаві ви, це привід задуматися. Чи потрібні вам такі відносини?

Ви майже ніколи не сваритеся

Тупик2

В цілому відсутність сварок — це нормально. Але тільки в тому випадку, якщо ви вмієте з’ясовувати стосунки спокійно, прислухаючись один до одного.

Якщо ж ви не сваритеся, а тихо мовчите про образу один на одного або один з вас пред’являє претензії, а другий забуває про них вже через 10 секунд, — це вірна ознака того, що з відносинами не все гаразд. Рано чи пізно вони впадуть під лавиною взаємних звинувачень.

Ви рідко обнімаєтеся

Тупик3

Тут також є два варіанти розвитку подій. Перший — ваш партнер показує свої почуття іншим способом. Він може приготувати смачну вечерю, купити вам приємний подарунок або просто допомогти у важливій справі. Але при цьому він не любить обійми. Ви можете змиритися або спробувати поговорити про це.

Другий — партнеру просто на вас наплювати. Він не хоче голубитися, але і якось інакше не показує свою любов. Ймовірно, тому, що її просто немає.

Йому байдужий ваш успіх

Тупик4

Бувають складні проблемні ситуації, коли трапляється щось по-справжньому надзвичайне. У ці хвилини вашому партнерові дійсно може бути не до вас.

Але якщо ваші таланти і успіхи ігноруються постійно або гірше того — партнер знецінює їх, то це ще один дзвіночок. Чи потрібна вам людина, яка весь час хоче здаватися краще і важливіше вас?

Він змушує вас брехати

Тупик5

Ваш партнер не хоче когось бачити і змушує вас брехати? Це тривожний сигнал. Або він не може вирішити проблему самостійно, просто сказавши «ні» тому, з ким не хоче бачитися. Або він не хоче бачити ваших друзів або близьких і тому вважає, що і придумувати для нього відмовки повинні ви.

Обидві ситуації говорять про незрілість. А ще про те, що партнеру плювати. Він навіть не намагається знайти спільну мову з дорогими вам людьми.

Ваші батьки його не люблять

Тупик6

У батьків може бути своя думка з приводу того, яким повинен бути ваш партнер. Але вам все ж варто тверезо оцінювати всі поради і зауваження з цього приводу. Іноді мами і тата включають режим гіперопіки. І це може все зіпсувати.

Але якщо ваші батьки в один голос твердять, що ця людина вам не пара, призводять купу аргументів на цей рахунок і в цей же час залишають рішення за вами, швидше за все, варто хоча б задуматися. Адже щось їх так сильно відштовхує в вашому партнері. Може бути, любов і правда вас засліпила?

Любов зла

Прийняти той факт, що відносини зайшли в глухий кут, буває складно. Але іноді потрібно позбавлятися від непотрібного багажу, щоб придбати щось нове і по-справжньому вартісне.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 47 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*