Новонароджене дитя опинилося у мурашнику: мати позбулася його, щоб не засмучувати бойфренда

Як запевняє дівчина, вона до останнього не знала про свою вагітність, тому після неподаваних пологів вирішила приховати це від батька дитини, аби не доставляти йому неприємності.

Новонароджена дівчинка була знайдена в кущах на вулиці Х’юстона, штат Техас, рано вранці 10 серпня. Плач викинутого дитини почув житель сусіднього будинку Альберт Петерсон, повідомляє The Sun. За словами Альберта, немовля було все усіяне мурахами, а  його пуповина була не відрізана, а відірвана.

Поліції не складно було встановити особу матері і її швидко знайшли. Нею виявилася 21-річна Сідні Уойтаскік, яка не стала заперечувати свою причетність до злочину. Дівчина пояснила, що буквально до останнього моменту не знала про свою вагітність, так само як і її хлопець Діндр Скілерн. Сідні вирішила не засмучувати бойфренда цією інформацією і просто позбулася новонародженої дочки.

Відносно недбайливої ​​матері порушено кримінальну справу, їй загрожує до 20 років позбавлення волі. Дівчинка зараз перебуває в лікарні, за її життя борються лікарі — у немовляти виявили бактеріальну інфекцію і збій серцевого ритму. Мати Сідні (новоспечена бабуся) висловила бажання оформити опіку над дитиною: вона стверджує, що теж не здогадувалася про вагітність своєї дочки! Цілком можливо, що і жінка, і ця парочка знали про вагітність і спланували все заздалегідь, адж важко повірити, що ніхто не помічав живота породіллі.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 390 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*