Не вірили навіть лікарі: розповідь українки, яка дивом вижила після кору, вразила Мережу

На своїй сторінці у Facebook вона опублікувала «записки тієї, що вижила», де в деталях розповіла, що їй довелося пережити, передає Обозреватель.

Лікарі буквально витягли Марину з того світу. Вона провела в лікарні більше місяця, у т.ч. кілька тижнів у реанімації. Після цього її чекали три місяці домашнього режиму та реабілітації. Протягом двох років дівчину турбував перманентний головний біль, а температура тіла коливалася в межах 37,4-37,6°C. Крім того, Марина частково втратила пам’ять.

Мій мозок і тіло кілька місяців були в режимі non cooperation одне з одним, у житті були прості challenges: піднятися (і о боги — спуститися! сходами), порізати яблуко, писати рукою, прочитати щось довше 1/6 смуги в глянці, і найскладніше — зібрати блендер. Якщо у вас не дай боже в родині були інсультники, розумієте про що я,

— поділилася жінка.

Нижче наводимо повний текст історії Марини Шиянь.

Вижила від кору

Вижила від кору1

Вижила від кору2

Вижила від кору3

На тлі актуальності цієї теми (в Україні триває спалах кору — з 2017-го року померло вже семеро людей) пост жінки всього за кілька днів лайкнули більше 1800 осіб і майже така ж кількість розповсюдили.

«Марина, дякую тобі за пост… Змусило серйозніше поставитися до сьогоднішнього дня», «Дуже актуально та пізнавально, особливо для тих, хто проти щеплень», «Після того, як почула від тебе цю історію, вирішила робити дітям щеплення від кору»,

-пишуть їй у коментарях.

Вижила від кору4

Вижила від кору5

Вижила від кору6

Вижила від кору7

Вижила від кору8

Вижила від кору9

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 8 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*