Названо таблетки, які швидко вилікують від застуди

Таблетки, що містять цинк, можуть стати новим потужним засобом лікування звичайної застуди. 70% людей, які вживали їх, позбулися від неприємних симптомів протягом 5 днів.

Прийом таблеток з цинком істотно зменшує тривалість симптомів застуди, як показали дослідження. 70% добровольців, які вживали ці таблетки, зіткнулися з повним зникненням ознак простуди вже на п’ятий день. При цьому точно таких же результатів в контрольній групі, що приймала плацебо, домоглися лише 30% добровольців.

Попередні дослідження впливу цинку на лікування застуди приводили до неоднозначних висновків. Але нова робота вчених показала, що таблетки з ацетатом цинку бувають ефективні, якщо в них міститься набагато більша доза діючої речовини.

Автори дослідження з Університету Гельсінкі вивчили результати трьох інших клінічних випробувань за участю більше 200 чоловік. Згодом вони довели, що таблетки з достатнім рівнем цинку збільшують швидкість одужання від звичайної застуди майже в три рази, що є клінічно істотним показником. З урахуванням отриманих результатів, як підкреслюють вчені, які зіткнулися з застудою, люди можуть вживати льодяники з ацетатом цинку протягом 24 годин після появи перших ознак.

Більшість вірусів застуди викликається різновидом риновірусів, які розмножуються в носових проходах і горлі. Це застуда верхніх дихальних шляхів. Цинк, можливо, запобігає розмноженню риновірусу. Також цей мінерал здатний зупинити проникнення риновірусу глибоко в слизові оболонки горла і носа.

Джерело

Дякуємо: invaders.com.ua

(Visited 7 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*