Названі найбільш шкідливі солодощі

Цього разу лікар Олена Соломатіна назвала найшкідливіші для людини солодощі.

Фахівець не рекомендує вживати в їжу продукти, які поєднують в собі одночасно цукор і трансжири. Останні використовують в кондитерському виробництві під назвою «кондитерський жир» або «маргарин».

Особливу небезпеку становлять пончики. Зазвичай їх смажать в киплячому маслі, найчастіше мова йде про трансжири. У начинку додають хімічні речовини, що імітують смак, а також неорганічні барвники. Лікар-дієтолог порадила відмовитися від покупки пончиків і інших солодощів з яскравим кольором і запахом.

За словами Соломатін, такі кондитерські вироби зазвичай коштують недорого, оскільки використання трансжирів і хімічних ароматизаторів НЕ влітає в копійку виробникам.

Мало корисного є також і в мармеладі, особливо імпортного походження. Він має яскравий колір і нагадує гумку. Справжній мармелад робиться з агар-агар, а такий продукт виробляється з хімічних загусників.

Також чимало шкоди для організму несе солодка газована вода. Так, в ній міститься величезна кількість цукру, а також фосфорна кислота. Остання активно вимиває кальцій з організму.

Дякуємо: bdzhola.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*

Faqd100@gmail.com