Мережа обурена ганебним відео із загиблим АТОвцем

Ролик опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook одеський громадський Владислав Сердюк, передає obozrevatel.com.

«Траса Одеса-Київ. Наздоганяю старий радянський «москвич». На задньому склі папір з написом «вантаж 200». Поровнялся, подивився.Те, що побачив усередині машини, цензурно описати неможливо. Посигналив, попросив зупинитися. В машині три бійця. Двоє зліва: один за кермом, другий за ним, втиснувся в задню двері.Третій праворуч, в труні. Труна лежить на спинках переднього і заднього сидіння. Одна частина впирається в лобове скло,в іншій частині стукає кришка багажника. Тобто, практично б’є небіжчика по голові.Так і їдуть з відкритими вікнами, вже кілометром 600, а може і більше: «А що робити. Командування сказало доставляти своїми силами. Взяли свою машину, мужики скинулися на бензин», — пише він.

За словами Сердюка, держава повинна придбати спецавтомобілі для доставки загиблих військових з передової.

«Країна вкладає великі кошти в армію і флот. Звичайно, на все не вистачає. Але я не вірю, що Міністерство оборони не може купити один спецавтомобіль для доставки загиблих військових зпередовою додому, «по-людськи», з повагою, як це робить ОО «Чорний тюльпан», а не так, як у цьому випадку, у багажнику авто, як дрова. Просто ганьба», — додав громадський діяч.

Відео було зняте в п’ятницю, 14 липня. Пізніше він додав, що бійця везли в Крижопіль Вінницької області. Користувачі мережі з’ясували, що загиблим бійцем виявився 23-річний Максим Клусов.

Він загинув 12 липня у Новотроїцькому районі Херсонської області, коли разом з колегами виконував спецзавдання. Автомобіль з військовослужбовцями потрапив в жахливе ДТП. Користувачів мережі надзвичайно образило й обурило таке ставлення до захисників України.

Дякуємо: bdzhola.com

(Visited 146 times, 1 visits today)

Избитый демонстрантами в Москве полицейский podol2468
5 минут Полет нормальны, ДНР, Донбасс, ГРАД с... podol2468

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*